PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Şarj aleti yandı,Ipodum çalışmıyor

turklokumu
18-02-2011, 20:59
Arkadaşlar bugün ipodum şarjdaydı aniden ses geldi ve bi baktım şarj aleti kapkara olmuş ve ipodumu açamadım.Home ve power tuşlarına da bastım ancak tepki vermedi.Şimdi ipodum öldü mü? tamir edilebilir mi?

DeDeLi
18-02-2011, 21:04
Arkadaşlar bugün ipodum şarjdaydı aniden ses geldi ve bi baktım şarj aleti kapkara olmuş ve ipodumu açamadım.Home ve power tuşlarına da bastım ancak tepki vermedi.Şimdi ipodum öldü mü? tamir edilebilir mi?
Bunun cevabını biz bilemeyiz su anda.iPodunuzun icinin ne kadar zarar gördügünü bilmiyoruz içi açılmadan da bilemeyiz.Siz en iyisi servise götürün.Umarım en az zararla cıkarsınız.

Unstoppable
18-02-2011, 22:42
Bence bir an önce servise götürün. Ne olur ne olmaz

felix
20-02-2011, 12:34
servise para verene kadar donanoım bilginiz varsa cihazı açın muhatamelen dock yanmıstır dock ta homu tuşuna bağlı olduğ için calışmaz yada batarya yanmıştır

CASUA
20-02-2011, 13:46
Birde cihazın garantili ise servise götürdüğünde kullanıcı hatası falan demesinler,mesela cihazı şarj da uzun süremi bıraktınız Yada uzun süre şarj damı unuttunuz diye..sorunu belki sana yıkabilirler diye aklıma geliyor, sen yinede diyeceklerine hazırlıklı ol...

turklokumu
20-02-2011, 19:58
Elmacıpazarı adında bi yere götürdüm.Garantisi yoktu.Sanırım güvenilir bir yer cihazı bıraktım pazartesi veya salı arayacaklar durumu bildirecekler fiyat söyleyecekler.Eğer bataryası ve/veya dock ı yanmışsa ne kadar ödemem gerekir?Tahmini de olsa fiyat verebilecek olan var mı? bu arada şarjda unutmamıştım takalı henüz 10 dakika olmuştu.