PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları youtube sorunu

eagle84
18-02-2011, 12:48
slm arkadaslar iphone daki orjinal youtube ye tikliyorum tam aciliyor ama kapaniyor surekli bunun sebebi ne olabilir nasil duzeltirim tsklr simdiden

Tra4nce
18-02-2011, 13:09
Youtube'a Bağlanamıyor Mu Yazıyor Ekranda ? Eğer Öyleyse Bende Giremiyorum Şuan 3GS 4.1 Sürümde. Ama iPod Touch Var Onuda 4.1 Yaptım Onda Giriyor. iPhone'da Girmiyor Enteresan [:D]

eagle84
18-02-2011, 13:13
hicbir sey yazmiyor tikliyorum aciliyor altta arama yeri falan gozukuyor ama sayfa acilmadan kendini kapatiyor iphone 4 4.2 kullaniyorum

Tra4nce
18-02-2011, 13:14
hicbir sey yazmiyor tikliyorum aciliyor altta arama yeri falan gozukuyor ama sayfa acilmadan kendini kapatiyor iphone 4 4.2 kullaniyorum

Hmm O Zaman Sendeki Sorun Farklı Onu Bilmiyorum

SaTuSa
18-02-2011, 13:18
Cydia dan yüklediğiniz farklı bir eklenti falan varsa etkilemiş olabilir. Genelde cihazların kendi uygulamalarında bu şekilde hatalar oluştuğunda en net yol restore den geçer ve tabii backup yüklemeden cihazı yeni bir iPhone olarak tanıtmanız gerekir ki hata yeniden tekrarlanmasın. Tabii cihazınızın sadece iPhone 4 olduğunu biliyorum ben, yurtdışı simkilitli falansa o zaman restore işlemininde dikkat edilmesi gerek...

eagle84
18-02-2011, 13:21
satusa cydia dan bisey yuklemedim ama dedigin dogru tek cozum restore ama okadar sey yuklu en saglam yedeklemeyi nasil yaparim birde bu arada itunes uzerinden yanlislikla rehberimi outlook a aktardim sanirim tel den silindi numaralar nasil getirebilirim konu actim ama burda sordum umarim sorun olmaz tsklr

SaTuSa
18-02-2011, 13:35
Sync sekmesinde tekrardan outlook ile senkronize etmeniz gerek. Tam olarak ne işlem yaptığınızı bilmediğimden kesin konuşamıyorum. Ancak restore etseniz bile dediğim gibi eski yedeğinizi yüklememeniz gerek yok yedekte bulunan hatayı tekrar alacağı için YouTube açılmama sorununun devam etmesi de muhtemeldir.

eagle84
18-02-2011, 13:38
itunes te iphone a tikladim yukarida info bolumune tikladim rehberi sync et diyor outlook yaziyordu sync etti ve tlefonumdaki rehber uctu simdi dediginiz gibi tekrar sync et diyorum outlook la olmuyor acaba o outlook a attiysa nerede bulabilirim normalde outlook hesabimda yok giitti rehber ya tühhhh

SaTuSa
18-02-2011, 13:47
Son almış olduğunuz yedekten cihazı geri yükleme yapın. Cihaz ismine sağ tıklayıp restore from backup seçeneğini kullanın o zaman. Son aldığınız yedekteki rehberinizi geri yükleyecektir. Ancak youtube işlemi için yapacağınız restore öncesinde rehberi sağlam şekilde yedeklemeniz gerek, çünkü yeni cihaz olarak tanıttığınızda yedekten geri yükleme yapılmayacağı için yine rehberi almayacaktır. Siz tekrar sync ile aktarım yapacaksınız.