Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Telefonu itunese bağladıgımda restoreden başka hiç birsey çıkmıyor

zorroBlack
17-02-2011, 13:21
Almış oldugum telefonun unlock jb vs hatalı yapılmış arkadasıma verdim biliyorum diye unlock sim kilidi acma activty ve jb yaptı. iTunese bağlayinca " iTunes cannot read the contents of the iPhone "iphone" Go to the summary tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory settings " yazıyor. Sadece restore gösteriyor update engelli yani açılmıyor ve müzik resim eklenecek kısımlar çıkmıyor acil yardim. Telefonun özellikleri
Baseband : 6.15.00
modeli :3GS 16gb
sürümü :4.1

ve 4 pc ile denendi aynı sorunu verdi

GKTG
17-02-2011, 13:31
Konu başlığınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz lütfen.

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

zorroBlack
17-02-2011, 13:40
Konu istenilene gore düzeltildi.

DeDeLi
17-02-2011, 13:44
Almış oldugum telefonun unlock jb vs hatalı yapılmış arkadasıma verdim biliyorum diye unlock sim kilidi acma activty ve jb yaptı. iTunese bağlayinca " iTunes cannot read the contents of the iPhone "iphone" Go to the summary tab in iPhone preferences and click Restore to restore this iPhone to factory settings " yazıyor. Sadece restore gösteriyor update engelli yani açılmıyor ve müzik resim eklenecek kısımlar çıkmıyor acil yardim. Telefonun özellikleri
Baseband : 6.15.00
modeli :3GS 16gb
sürümü :4.1
ve 4 pc ile denendi aynı sorunu verdi

Bence Custom Fw ile tekrar restore etmelisiniz..iOS 4.1 - Baseband 6.15 - ?ndirme Merkezi - iKaynak.com (http://www.ikaynak.com/forum/downloads.php?do=file&id=230) buradan indirin daha sonra shift+restore tıklayarak indirdiginiz fw yi gösterip oradan restore yapabilirsiniz..verdigim link 3Gs icin 6.15.00 baseband icindir ve 4.1 versiyondur.

zorroBlack
17-02-2011, 13:59
Teşekkür ederim... Eve vardıgımda deneyecegim