PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphone 3g yi verip blackberry 9000 ni alsammı ???

caglar156
17-02-2011, 02:31
iphone 3g yi verip blackberry 9000 ni alsammı arkadaşlar bi yardımcı olun bu zamana kadar black berry kullanmadım ama şekli çok süper geldi ve en cezbedici özellikde flash olması iphone 3g kullanıyorum gayet iyi ama bişey fark ettim artık apple app storede iphone 3gs ve iphone 4 e uyumlu oyun ve uygulamalar çıkarmaya başladı yani yavaş yavaş iphone 3g tarih oluyor ama blackberry de öle bi sorun yok burda bi telefoncu var kafa kafaya takas yapa bilirim dedi yani iphonu ver blackberry götürdedi bi bilgi verseniz blackberry ninin ses kartıda iphone kadar iyi dedi iyi müzik dinlersin dedi ve q klavye süper görünüyor ama bis olayları falan var dedi arkadaş kafam iyice karıştı bi yardım cı olursanız sevinirim arkadaşlar =))

Mtcn
17-02-2011, 23:08
Bence yapma sadece görünüşü güzel blackberry 9000 in hatta telefoncu onu ver bunu al diyorsa emin ol zarardasın (telefoncu tanıdık değilse ).

KARASUK
17-02-2011, 23:53
BB9000 her yönden iPhone 3G den üstün bir cihazdır. Yapman gereken tek şey amacın ve beklentini belirledikten sonra takasa girmektir. Bu tür bir fikir danışmasında bulunacaksan da öncelikle beklentilerini ve kullanım amacını belirtmelisin. BB900 mükemmel bir iş telefonudur. Tabii Bis aboneliği ile birlikte kullanıldığında bu özelliği daha da belirginleşir. Telefonu iş dışında ve multimedya ağırlıklı kullanmak istersen ise 3G de olsa iPhone' un kalsın derim. Genelde genç arkadaşlar tipi ve gösterişine bakarak alım yapıyorlar ama aslolan gerçek amacını unutuyorlar. Bu yüzden şunu söyleyebilirim ki elinde iPhone olan arkadaşların en az %80' i tüm özelliklerini kullanmıyor/kullanamıyor bile. Sözün özü iş için BB9000, eğlence için ise iPhone tercih etmelisin.

Hawk
17-02-2011, 23:56
Ben iPhone'u tamamen iş için kullanıyorum mesela, ayda en fazla iki defa kart oyunu açmışımdır o da boş zamanım olursa. BB de kullandım ama kullanırken iPhone cihazımı çok aradım açıkçası.

AhmedKaymakci
22-02-2011, 17:31
Hocam öncelikle hayırlı akşamlar,eğer iphone verip blackberry almayı düşünüyorsanız,9000 değilde 9700 9780 9800 bakmalısınız,rim 9000 den desteğini çekti,9000 ler os6 desteklemiyor,3G yi illa değiştiricekseniz de iphone 4 bakın derim herkese iyi forumlar