PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları pc format sonrasi itunes

eagle84
16-02-2011, 22:46
slmlar arkadaslar pc ye formart attim ama oncesinde backup yapmistim cd ye iki dvd dolmustu pc ye formattan sonra itunes i yukledim cd yi taktigimda otomatik yukledi hepsini itunes e ama mesele bir ipa dosyasi indiriyorum masa ustune onceden cift tikladigim zaman itune app lerin icine atiyordu ordanda surukleyip iphone nun icine atabiliyordum ama simdi olmuyor sync de yapiyorum ama yuklemiyor sebeb ne olabilir tsklr

SaTuSa
16-02-2011, 22:52
Crackli uygulamaları indirip o şekilde yükleme çalışıyorsanız, cihazınızda Appsync yaması olmalı ve muhakkak iTunes'u authorize etmeniz gerek...

eagle84
16-02-2011, 23:04
cihazim jb li yani hersey yuklu birkac saat oncesine kadar normal istedigim dosyayi atiyordum formattan sonra cd deki ipalari backup yapti itune hepsi gecti itunes e ama simdi apptrackr dan herhangi bi ipa indirdim denemek icin yukleyemiyorum sync olmuyor

SaTuSa
16-02-2011, 23:18
authorize computer işlemini yaptınız mı? yukarıda da söylemiştim...

eagle84
16-02-2011, 23:20
cok ozur diliyorum bilgim yok nasil autorize ediyoruz

DeDeLi
16-02-2011, 23:24
cok ozur diliyorum bilgim yok nasil autorize ediyoruz
itunes u acın yukarıda sekmeler var oradan Store kısmında "Authorize This Computer" var ona tıklayın...

eagle84
16-02-2011, 23:29
ok ona tikladigim anda apple ID ve kenwort istiyor ve girdigimde deaktiviert yaziyor normalmi bu normalde anmelden yani aktif yapmasi gerekmezmi anlamadim

eagle84
16-02-2011, 23:52
tamam sorunu cozdum itunes ten iphon a tiklaiyorum ordan yukarida apps ye tikliyorum orda appler acilyiorya cihazin icindekileri gosteriyor orda apps sync diye bir kutu var onceden o isretli degildi ve programlar seffafti onu aktiflestirdim sync yapti ancak bir cok programi sildi ama ben ipa yedeklerini almistim tekrar yukledim sorun kalmadi satusa ve dedeli cok tsk ederim ilginiz icin iyi geceler