PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şöyle Bir Site ?

Mtcn
16-02-2011, 12:59
Arkadaşlar bir ios oyun sitesi kurmayı düşünüyorum ama kurmadan önce sizlere danışayım dedim. Site şöyle olacak Oyun paylaşımları video - resimli oyun incelemeleri oyunlar hakkında sohbet oyun rekorları v.s sizce tutarmı böyle bir site.

Şimdiden teşekkürler.

tptt
17-02-2011, 01:54
bura varken ne gerek var? ama ben açayım reklam ekliyim para kazanayım diyosan hayırlı olsun kardeş :)

Mtcn
17-02-2011, 19:44
Buranın yeri ayrı :D Site sadece oyun üzerine olucak oyun video incelemeri paylaşımları turnuvalar oyun hakkında sohbetler.

cem tanriover
17-02-2011, 22:04
Sadece Türkçe dil desteği değil de ingilizce de eklemeni tavsiye ederim. Önü açılır böylelikle. Bir de highscore bölümünde sadece screenshot ile rekor kaydı yapılsın bence, abartılar engellenir. Ve her ne olursa olsun oyun tanıtımı paylaşımı ve resimlerini aynı sayfada yapabilirsen senin için daha iyi olur. Millet videoya bakarken çat der indirir linki görünce :) Bir de appstore linkini de ekle bence. Tam bir katalog gibi olur böylelikle :)

mawrick
17-02-2011, 22:05
bunun icin vBulletin siteler var onlari kullanabilirsin.. kolay gelsin ama bu ise kendini verdin mi benim gibi tatillerde anca balkona cikarsin.. gozlerinden miyop olur cikarsin..

Mtcn
17-02-2011, 22:56
Hem portal hem forum kurmayı düşünüyorum domaini henüz almadım isimde önerirseniz sevinirim. Bu arada bu ilk tecrübem değil :) bundan önce kurmus olduğum çok site var hatta domain ve host ve bota harcadığım parayla 2. el bi iphone 3g alabilirdim :P.

Hawk
17-02-2011, 23:05
Kuracağınız sitenin reklamını da buradan mı yapacaksınız ???

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mtcn
17-02-2011, 23:10
Kural dışı reklam yapmam ama adminle anlaşabilirsem reklam alırım bu siteye.

XANTHE
17-02-2011, 23:30
Site adı veya bizden habersiz küçücük bir reklam bile yapılırsa, konu silinir (Konuyu açanla birlikte)..

SaTuSa
17-02-2011, 23:45
Kural dışı reklam yapmam ama adminle anlaşabilirsem reklam alırım bu siteye.
Anlaşabilirsen alırsın tabii....