PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : greenpois0n - Jaılbreak Ipod Touch sorunu arkadaslar.

uursss
14-02-2011, 23:53
arkadaslar greenpois0n jaılbreak yaptım sıstem yavasladıgından dolayı gerı yuklım dedım sıstemı yanlıslıkla ıpod touch ayarlar kısmındakı ıpodu sıl'e bastım ve ıpod acıldı kapandı sımdı bırkac saattır elma seklınde kaldı . oylece duruyor. bu konuyla ılgılı ne yapmam lazım bana bılgı verebılırmısınız ?

ankarag3lü
15-02-2011, 00:05
cihazı pc ye bağladığınızda bir değişme oluyor mu ? yoksa yıne aynı mı kalıyor. benim bildiğim benimde eskiden başıma gelen olayı anlatayım size benim de başıma boyle bır olay gelmişti yanı elma simgesi çıkıyordu sonra oda kayboluyordu cıhazı ıtunes'a bağlayınca da hıc bır sey olmuyordu sonra cıhazı dfu moda almaya çalışırken home ve power tuşuna bırlıkte 10-15 sn kadar bastım ve bu arada cihaz pc ye bağlı tabı pc cıhazı gordu ve sistem geri yukleme yaptım sonra sorun bitti. bir de oyle yapmayı deneyin isterseniz

yanlız hocam gerçi benim haddime değil ama farketmişken söyleyim konuyu yanlış yere açmışsınız sorunlar çözümler bölümüne açmanız gerekirdi bir de açtığınız konuya acil yardım vb. kelimeler yasak sanırım . isterseniz düzeltin başlığınızı

uursss
15-02-2011, 00:32
hocam tesekkur ederım dedıgın sekılde yaptım suanda ıpodu sısteme bagladım surum guncellmesı yapıp eskı halıne cevırıyorum cok sagol bılgı ıcn. acıl olarak acınca dırek daldım bolume. yonetıcı arkadaslarda konuyu ılgılı bolume tasırlarsa sevınırım. kusura bakmayın tekrardan ıyı forumlar dılerım .

ankarag3lü
15-02-2011, 10:39
yardımcı olabildiysem ne mutlu bana kolay gelsin sizdede iyi forumlar