PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : General Mobile DST Sense (White)

ankarag3lü
13-02-2011, 17:48
Arkadaşlar yıllardır nokia telefon kullandım hep ve bugune kadar aldığım bır cok teknolojik alette sorun yaşadım ( ipod touch lar hariç) teknoloji konusunda şansızlığım var çok titiz ve temiz kullanmama rağmen telefonlarım genelde bozuluyor hatta o kadar şanssızım kı tamir için yetkili teknik servise gönderdiğim telefonun kızağında hiç bir sorun yokken teknik serviste kırabiliyorlar düşünün o kadar şanssızım [:)]

Hal boyle olunca telefona çok para vermek ıstemıyorum . bır de 2 tane hattım var ve artık ıkı telefon taşımak sıkıyor. çift hatlı telefonlar hakkında arastırma yaptım ve en uygun en şık en uygun butçeli bır telefon buldum general mobile dst sense cihazın modeli. cihazı bir teknoloji mağzasında inceleme fırsatım oldu ve daha cok hosuma gitti hem hafıf hem dizaynı şık ve inanmazsınız ama dokunmatiği nokiadan samsungdan kat kat iyi...

bir de internette yorumlarına bakayım dedim herkes şarjından cok memnun inanılmaz ama 7-10 gun arasında gıdıyor dıyor bu en buyuk avantajlarından bırı. kimisi urunden çok memnum ama kımısı de bır o kadar şikayetçi. cıhaz kendı kendıne kapanıyor ılk 4 ay cok ıyıydı sonra kendı kendıne kapanmaya basladı dıyor hatta cıhazı masanın ustune koyar koymaz yani cihazın bir köşesi herhangi bir zemine değer değmez kapanıyormuş. kimisi de u konudan şikayetçi cihazda kısa yollar pek yokmuş arama kaydından mesela en son aranan kişiyi arayabilmek için 6-8 tuşa basmanız gerekıyor dıyor.

bu olumsuz yorumlar hevesımı kaçırdı. lakin bu yorumlardan ziyade buradacıhazı kullanan ya da yakın cevresınde bu cıhazı kullananlar varsa onların deneyımleri onların bılgılerını duymak daha etkili olacak benim için . onun için sizden bu kouda yardım istiyorum.

herkese şimdiden teşekkürler...