PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iTunes iPad'i tanımıyor

kubilayasar
12-02-2011, 01:08
Arkadaşlar iPad'i bir tema indirdikten sonra reboot etmiştim.

iPad açılırken önce elma, sonra da itunes işareti çıktı. bilgisayara bağladığımda da

"itunes has detected an ipad in recovery mode. You must restore this ipad before it can be used with İtunes."

hatasını alıyorum.

ne yapmam lazım? birçok app indirmiştim onları kaybeder miyim restore yaparsam? veya buradan çıkmanın bir yolu var mı?

şimdiden teşekkürler.

GKTG
12-02-2011, 01:10
Arkadaşlar iPad'i bir tema indirdikten sonra reboot etmiştim.

iPad açılırken önce elma, sonra da itunes işareti çıktı. bilgisayara bağladığımda da

"itunes has detected an ipad in recovery mode. You must restore this ipad before it can be used with İtunes."

hatasını alıyorum.

ne yapmam lazım? birçok app indirmiştim onları kaybeder miyim restore yaparsam? veya buradan çıkmanın bir yolu var mı?

şimdiden teşekkürler.

Restore etmeniz gerekiyor. Cihaz böyle olmadan önce sync yaptıysanız backup alır. Restore ettiğinizde ise o backup ı yükleyebilirsiniz.

kubilayasar
12-02-2011, 01:15
Teşekkürler,

Peki, iPad'İm jailbreakli idi. Bu işlemden sonra tekrar jailbreak uygulamama gerek kalacak mı?

GKTG
12-02-2011, 01:15
Teşekkürler,

Peki, iPad'İm jailbreakli idi. Bu işlemden sonra tekrar jailbreak uygulamama gerek kalacak mı?

Evet. Tekrar JB yapacaksınız.