PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları iPhone 3g 8GB Gelen Aramalar Ses Sorunu

sirkumsali
11-02-2011, 23:29
sizde de bu sorun var mı bilmiyorum ama, ya ben telefon çaldığında duymuyorum sesini, nokia ile karşılaştırıyorum, nokia bağırıyor, ama iphone sesi çıkmıyor çaldığında. sesi yükseltmenin bir çaresi var mı acaba? yoksa bu genel bir durum mu? siz nasıl duyuyorsunuz bu aletin sesini acaba?

Tra4nce
11-02-2011, 23:51
sizde de bu sorun var mı bilmiyorum ama, ya ben telefon çaldığında duymuyorum sesini, nokia ile karşılaştırıyorum, nokia bağırıyor, ama iphone sesi çıkmıyor çaldığında. sesi yükseltmenin bir çaresi var mı acaba? yoksa bu genel bir durum mu? siz nasıl duyuyorsunuz bu aletin sesini acaba?

En Yüksek iPhone 4 Sonra 3GS Sonra 3G ve 2G

MsTrK
12-02-2011, 00:04
iPhonelarda olan genel bir sorun o.
Cydia'da sesi yükseltebilmek için uygulamalar mevcut.
Ben denedim, fakat bir ise yaramadi diyebilirim.

sirkumsali
12-02-2011, 00:08
peki mp3 yada herhangi bir zil sesinin kalitesini yükselterek ses yükselir mi?

GKTG
12-02-2011, 00:10
peki mp3 yada herhangi bir zil sesinin kalitesini yükselterek ses yükselir mi?

Pek sanmıyorum. Bende denemiştim ama ie yaramamıştı.

sirkumsali
12-02-2011, 00:11
hadi ya sağlık olsun o zaman napalım, peki iphone 4 kullananlara soruyorum, 3g ile karşılaştırıldığında aynı sorun var mı?

berkaymen
12-02-2011, 11:28
Çok aşırı ses olmayan ortamlarda rahat duyuluyor ama dediğiniz gibi Nokia çok bağırıyor titreşimide açın yardımcı olacaktır.

IBurak
12-02-2011, 21:53
Nokia a ya karşılaştırırsak olursak iphone'nin titreşimide çok az bence .