PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Pasaporta kayıt sonrası unlock??

Mehmet Can Bilgin
08-02-2011, 17:57
İngiltereden getirilen 3gs imei sorgulamasından geçiyor fakat restore yaptıktan sonra sadece acil çağrı ekranında kalıyo.
pasaporta kayıt ettikten sonrada unlock işlemi yapmam gerekir mi? şu an telefonu kullanamıyorum lütfen yardım :(

emrahegrek
08-02-2011, 18:57
İngiltereden getirilen 3gs imei sorgulamasından geçiyor fakat restore yaptıktan sonra sadece acil çağrı ekranında kalıyo.
pasaporta kayıt ettikten sonrada unlock işlemi yapmam gerekir mi? şu an telefonu kullanamıyorum lütfen yardım :(

cihazin ayarlar genel hakkinda bolumune girip model ve modem frimware numaralarini yazar misiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mehmet Can Bilgin
08-02-2011, 19:14
Restore yaptım.. Telefon acil çağrı ekranında kaldı.. 3gs 32gb firmware 4.2.1 Custom 06.15 firmware

emrahegrek
08-02-2011, 20:54
Restore yaptım.. Telefon acil çağrı ekranında kaldı.. 3gs 32gb firmware 4.2.1 Custom 06.15 firmware

cydia dan ultrasnow u yukleyin tabi bunun icin once jb yapmalisiniz

Mehmet Can Bilgin
09-02-2011, 10:19
jailbreak yaptım ama kayıt ettirdikten sonrada unlock yapmam saçma değil mi?

kinkong
09-02-2011, 10:26
jailbreak yaptım ama kayıt ettirdikten sonrada unlock yapmam saçma değil mi?

Kayıt Yaptırmanızın amacı Sadece Bu ülkede kullanabilmenize yardımcı olur.Oysa unlock Sim kilidi olan Cihazınızın Kilidini kaldırarak istediğiniz operatörün Hattını kullanmanıza yarar.4.2.1 Unlock yok ama Sizin basebandınız 6.15 oldugu için unlock Var sanırım.arkadaşımızın Dediği gibi ultrasnow Kurarak Problemi çözebilirsiniz.

muzzy61
10-02-2011, 12:37
Merhaba banada hollandadan bir 3Gs geldi kayıt yaptırdım fakat sürüm yükseltince simlock oldu jailbreak yapmayı bilmediğim için itunes üzerinden güncelledim şu anda firmware 4.2.1 ve baseband fw 5.15.04 unlock yapmalımıyım yoksa restore yapsam unlock açılırmı birde jailbreak için internet bağlantısı gereklimi şimdiden teşekkürler

emrahegrek
10-02-2011, 14:20
Merhaba banada hollandadan bir 3Gs geldi kayıt yaptırdım fakat sürüm yükseltince simlock oldu jailbreak yapmayı bilmediğim için itunes üzerinden güncelledim şu anda firmware 4.2.1 ve baseband fw 5.15.04 unlock yapmalımıyım yoksa restore yapsam unlock açılırmı birde jailbreak için internet bağlantısı gereklimi şimdiden teşekkürler

unlock icin jb sart, jb icin internet sart ancak sizin o bb da unlock yapilamiyor biraz daha bekleyeceksiniz