PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Ekran Kararmıyor

serdarkurt
04-02-2011, 06:31
Merhabalar,
Telefonum tuş kilidindeyken saate bakmak için home tuşuna basıyorum ekran aydınlanıyor. Fakat o kadar beklememe rağmen otomatikman kararmıyor ekran daha önceden böyle birşey yoktu diye hatırlıyorum neden olabilir sizce. Sağolun şimdiden

INihat
04-02-2011, 09:05
Tam Olarak Anlayamadm Ama Şunu Bi Dene ;)

IPhone'da Farklı mıdır bilmem ama ipod touchda bekleme süresini ayarlayabiliyorsunuz Ayarlara Gidin Genele Girin Sonra Orda Otomatik Kilit var Ona Basın Orası Hiçbir Zamansa Kararmaz ;) Ordn değiştirn işte :)

serdarkurt
04-02-2011, 09:10
Mesajın için teşekkür ederim. Dediğin yere baktım daha önceden de bakmıştım 1 dakikada ayarlı. Şimdi sadece bende mi böyle herkesde mi böyle onu anlamaya çalışıyorum. Tuş kilidinde olan bir iPod ya da iPhone'un home tuşuna bastığınızda ekran aydınlanıyor. Beklemeye başladığımda tekrardan kararmıyor mesela 30 dakkadır hala kararmadı bu ekstra pil tüketimi demek işime gelmiyor açıkcası... Olmadı restore çekicem artık :)

GKTG
04-02-2011, 10:46
Mesajın için teşekkür ederim. Dediğin yere baktım daha önceden de bakmıştım 1 dakikada ayarlı. Şimdi sadece bende mi böyle herkesde mi böyle onu anlamaya çalışıyorum. Tuş kilidinde olan bir iPod ya da iPhone'un home tuşuna bastığınızda ekran aydınlanıyor. Beklemeye başladığımda tekrardan kararmıyor mesela 30 dakkadır hala kararmadı bu ekstra pil tüketimi demek işime gelmiyor açıkcası... Olmadı restore çekicem artık :)

Ayarlar/Parlaklık tan Parlaklığı otamatik ayarla butonunu aktif ediniz.

serdarkurt
04-02-2011, 10:48
Mesaj için sağol. Ben derdimi anlatamamışım neyse sorun değil bastım restoreyi düzeldi herkese çok teşekkür ederim.

INihat
05-02-2011, 11:39
Mesaj için sağol. Ben derdimi anlatamamışım neyse sorun değil bastım restoreyi düzeldi herkese çok teşekkür ederim.

Ben Anladm Senin Derdini Ama Dediğim Olmadığı İçin Restore Yap Diycektim Zaten :D