PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Ipod Touch USB temassızlık

roland3tr
19-10-2008, 13:38
Selam arkadaşlar. Daha yeni ipod touch aldım (2nd) Dün taktım bilgisayara. Itunes yükledim 8.0 daha sonra bir deneme yaptım ve 2 tane application indirdim. (facebook ve audi a4 oyun) Birde şarkı geçirdim 1 tane. Daha sonra taktığımda mesela 5 şarkı geçirmeyi denedim libraryden sync yaparak hata verdi. Ben bu soruna daha çözüm bulamamışken usb de şimdi temassızlık var. Yani taktığımda biraz aşağı bastırdığımda şarja başlıyor ve itunes görüyor. Fakat o basıncı kaldırdığım anda itunes kaybediyor. Acaba kablodamı var ? Bu sorunu yaşayan var mı? Ipodda olma olasılığı var mı yani yeni aldım sonuçta.

[JW]
19-10-2008, 13:42
Arkadaşım bilgisayara taktığın uçta mı yoksa iPod'a taktığın uçta mı problem var?

Bilgisayara taktığınız yere bastırınca düzeliyorsa,başka bir usb ye takarak deneyin.Eğer kablonun iPod'a taktığınız ucuna bastırınca düzeliyorsa,sorun büyük ihtimalle ara kablodadır.iPod'da bir sorun olacağını sanmam..

roland3tr
19-10-2008, 14:02
Kablonun ipoda taktığım ucunda oluyor sorun. İnşallah dediğin gibidir. Sağol  [:)] En yakın zamanda deneyeceğim yeni bir kablo alıp.

Sylar
01-11-2008, 13:09
eğer bilgisayar kasasının ön usb girişlerine takıyorsan orda bir temassızlık olabilir, arka usb portlarını dene bir de.