PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları 2.xx'den 3.xx'e geçiş

kral_hades
22-01-2011, 18:39
merhabe beyler uzun zamandır ara vermiştim ipoda ve siteye şimdi ise ipodumun versiyonu 2.2.1 ben 3.1.3'e geçiş yapmak istiyorum ancak her zaman bir hatayla karşılaşıyorum denemediğim yol varmı bilmiyorum DFU'da yükledim DFU'suz yükledim itunese gelen bildiriyle update ettim ancak herzaman bir sorun çıkıyor.Acaba biyerden 3.1.3 sürümünü durdurdu gibi birşey duydum doğrumu yoksa yanlışmı yapıyorum ?

iSylar
22-01-2011, 18:42
yok durduramaz cunku ipod1g ler için en güncel sürüm o :)

kral_hades
22-01-2011, 19:18
o zaman benim sorun ne acaba genelde recovery modda kalıyo restoreden sonra yada DFU modunda iken waiting for ipod yazısında bir süre kalıp hata veriyor

XANTHE
22-01-2011, 19:25
o zaman benim sorun ne acaba genelde recovery modda kalıyo restoreden sonra yada DFU modunda iken waiting for ipod yazısında bir süre kalıp hata veriyor

Cihazı dfu moda almadan itunes üzerinden direkt olarak update etmeyi denediniz mi ? ayrıca itunes sürümünüz güncel mi ?

kral_hades
22-01-2011, 20:24
evet denedim itunes daha yeni indirdim sayılır minimum 9.'lı versiyonlardan biri olması lazım yani yeni indirdim simgesi filan eski versiyonlardaki gibi degil tekrar denicem DFU modunda ama genelde waiting for ipodda bekliyor bekliyor hata veriyor.

edit: burada kalıyor daha sonrada hata veriyor

http://img3.imageshack.us/img3/6816/afdsa.png