PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları yurt dışından gelme 3gs me son versıyonu yukledım acıl yardım!!

civcivim25
21-01-2011, 19:06
slm herkese ıtunesden guncelle dedım ve şimdi şebeke gelmıyor nasıl eskı halıne dondurebılırım veya calışır vazıyete teş..

ByWanT
21-01-2011, 19:07
Eger cihaz sim kilitli ise artik kendi sim kartiniz ile kullanamazsiniz, unlock cikana kadar beklemek zorundasiniz.

GKTG
21-01-2011, 19:08
Lütfen konu başlığınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz.

- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ator
21-01-2011, 19:59
son versiyon için unlock daha çıkmadı,unlock'ı olan eski sürümlere düşürebilir ve kullanabilirsiniz.aksi takdirde unlock çıkana kadar telefonunuz simi okumayacaktır.

ByWanT
21-01-2011, 20:03
son versiyon için unlock daha çıkmadı,unlock'ı olan eski sürümlere düşürebilir ve kullanabilirsiniz.aksi takdirde unlock çıkana kadar telefonunuz simi okumayacaktır.

Bir kere unlocku olmayan versiyona cihaz yukseltildimi, artik unlocku olan versiyona dönüs diye birsey kalmaz. SHSH kaydi ile eski sürümlere bile düsürülse dahi baseband versiyonu degismez ve her harukarda unlock yapilamaz.

XANTHE
22-01-2011, 09:08
slm herkese ıtunesden guncelle dedım ve şimdi şebeke gelmıyor nasıl eskı halıne dondurebılırım veya calışır vazıyete teş..

Cihazınıza redsnow 0.9.6b6 ile iPad basebandı yükleyip ultrasnow ile unlock yapabilirsiniz.
http://www.ikaynak.com/forum/14-jailbreak-unlock-yontemleri/21532-unlock-iphone-3g-3gs-ultrasn0w-1-2-a.html