PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipHone'deki Fw'yi Pcye Nasıl Aktarabiliriz?

kinkong
19-01-2011, 21:20
Merhabalar.Arkadaşlar Yurtdışındayım internet var ve indirme merkezinden felan 4.2.1 Firmware indirmeye calısıyorm ama 345 mb felan gelince hata veriyor ve kapatıyor yani netten indiremiyorum bi çok yerden denedim olmadı.Pcyede format attım.iphone 4 aldım ve Jb yapacağım ama Fw redsnowdan göstermem için pcde yüklü Fw olması gerekli.Telefondaki Fw'yi pcye alma imkanım varmı?Yada farklı bi önerisi olan?

GKTG
19-01-2011, 21:21
iPhone nin fw ini pcnize aktarmanız olanaksız. Ancak bunun tersi olan PC ye kaydedip iPhone fw yükleyebilirsiniz.

kinkong
19-01-2011, 21:24
iPhone nin fw ini pcnize aktarmanız olanaksız. Ancak bunun tersi olan PC ye kaydedip iPhone fw yükleyebilirsiniz.

biliyorumda 541 mb yarıda kesiliyor okadar zaman bekliyorum.hata veriyor 4 seferdir 3-4 yerden indirmeyi denedim hepsinde aynı oldu kimisi 100 mb da kimisi 350 mb geldi kesildi.

GKTG
19-01-2011, 21:27
İnternet bağlanıtınızı kontol edin gerekirse neti kapatıp tekrar açın. Birde öyle deneyin.

kinkong
19-01-2011, 21:28
İnternet bağlanıtınızı kontol edin gerekirse neti kapatıp tekrar açın. Birde öyle deneyin.
denedim ya burda internet ip adresi değişmiyor kapatıp acınca ben Dns ayarlarını değiştirip tekrar denedim ama yine 345 mb geldi takıldı..

husokal
19-01-2011, 23:52
Google a yazıp yabancı ve bilindik sitelerden indirmeyi deneyin
Kimisi direk link veriyor
Böylece indirme programlariyla indirebilirsiniz, istediğiniz zaman duraklatabilerek..
Sitenin güvenilir olmasına dikkat edin

Ve ya Torrent linkleri de bulabilirsiniz ama tabi onun güvenilirliği biraz daha dusuktur

CASUA
19-01-2011, 23:58
Vallahi ben 4.1 den 4.2.1 vers.senin gibi indirmeyi denemedim.direkt iTunes üzerinden update restore yaptım cihazım 4.2.1 oldu.ama benim cihazım yasal bir sıkıntım yok senin cihaz hem yurt dısı hemde yurtdışında yasıyorsun benim gibi yapabilirmisin yaparsan ne gibi sorun olur cihazında bunu yurt dısında yaşayan tecrübeli arkadaslar var onlar bu konuda daha net cevap verir.eğer Türkiye'de yasal cihaz kullanıyor olsaydın direkt benim yaptığımı yap derdim...

husokal
20-01-2011, 00:09
Arkadas multi snowdan unlock yaptıgı için fw indirmeye ihtiyacı var
Göz at(browse) yaparak 'fw' dosyayı tanıtmalı programa...