PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : itunes ile ilgili bir sorum var

tolgadivx
18-01-2011, 23:19
selamlar ben bir şeyi merak ediyorum biraz acemilik var ipad e attığımız crackli app leri silmeden itunes a nasıl geçiriyoruz ben bağlantıyı yapınca bu appler siliniyor yeni bir film atmak isterken uygulamalar siliniyor bilmem anlatabildimmi kısacası bir film atmak istesem uygulamaları silmeden nasıl beceririm teşekkürler

KaleXitus
18-01-2011, 23:22
ana ekrandan auto synci kaldır daha sonra sol taraftaki ipod simgesinden sağ tuşla tıklayıp trasnfer purchases seçeneği seç :)

emrahegrek
18-01-2011, 23:23
itunes te sol tarafta cihaz isminin uzerine sag tiklayin ve transfer purchase deyin bunu her yeni app indirdiginizde yapmaniz gerek...

Sent from my iPhone using Tapatalk

MsTrK
18-01-2011, 23:23
Eger installous'dan kurdugunuz uygulamalardan bahsediyorsaniz;
Installous'un ayarlarindan, iTunes Sync ayarini kapatin.

tolgadivx
18-01-2011, 23:41
evet instollous ile yüklenenleri kastetmiştim teşekkür ederim çok hızlı cevaplar

ByWanT
19-01-2011, 00:45
Bir ipucuda bende olsun;

installousdan birsey kurduktan sonra , film atarken mesela, senkronizasyonu baslattiginizda size uyari verir "su su uygulamalar silinecek" gibisinden. siz buna tamam dediginiz icin zaten o uygulamalari siliyor. bu bildirimde önce "dont ask again" kutucucunu isaretleyin ve sonra okeye basmak yerine iptale basin. Sonra tekrar senkronizasyon yapmayi deneyin, bu sefer size "Cihaz üzeride satin alinmis uygulamalar bulundi, itunese aktarilsin mi" gibisinden bir uyari verecek . Bu ekrandada dont ask again i isaretleyin ve ardindan evete basin. Artik her senkronizasyondan önce cihazda yeni yüklenmis uygulama var ise bunlari otomatik olarak itunese aktaracaktir.