PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları DFU Mod sorun...

schwadorf
19-10-2008, 03:26
Merhabalar,
Öncelikle bu site için emeği geçen herkese çok teşekkür etmek isterim.
Sorunum ile ilgili uzun denemeler ve arastırmalar yaptığım için net bir tanımlama yapabiliyorum ve ozellikle ayrı bir konu açtım.
Ipod touch 1.jenerasyon 1.1.5 versiyonu kullandığım ipod.
Sorunum:
2.1 versiyonuna yükseltmek için dfu mod'a almam lazım ve bunu yapıyorum(Kontrol etmek için baktığımda ekran siyah ve iliberty de dfu mod gorunuyor.)Dfu mod'a aldığıma eminim sonucta.Sorun Dfu mod'a almamdan sonra başlıyor.İtunes otomatik olarak versiyon check ekranı getiriyor karşıma.Eğer bu ekrana ok dersem dfu mod'dan çıkıp recovery mod'a dönüyor ve firmware'i yükleyemiyorum(error 1 veriyor).Cancel dersem ipod gorunmuyor ve restore edemiyorum doğal olarak.
Tabii ki sizler kadar tecrubeli değilim ama uzun saatler sonucu recovery mod,normal mod ve dfu mod'u cozdum.YUkarıda belirttiğim gibi asıl sorunum surekli recovery mod'a donmem dfu'da kalamamam.
Lütfen yardım edin.
Teşekkür ederim.

[JW]
19-10-2008, 03:35
Öncelikle hoş geldiniz.

Kullandığnız iTunes programının sürümü nedir? Eğer eski bir sürüm kullanıyorsanız,indirme merkezimizden yenisini indirip kurun.Sonra tekrar deneyin.

schwadorf
19-10-2008, 12:03
8.1.11 versiyonu yuklu i tunes'un :(

[JW]
19-10-2008, 12:10
http://www.ikaynak.com/forum/iphone-sapittipc-bir-goruyor-bir-gormuyor-t702.0.html

Bu başlığada bir bakın isterseniz.Benzer bir sorun var sanırım.Bir de iPod'u farklı usb den takmayı deneyin..