PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Touch 4 için Gelaskins bulabilen varmı ?

two
15-01-2011, 01:13
Merhaba arkadaşlar,
İlk nesil touch ımı satıp son model sıfır bir 4. nesil satın aldım. henuz elime geçmedi suan kargoda ilk nesili gelaskinsle kullanmıştım yine almak istiyorum ama ülkemizde internetten satan biryer bulamadım . [:(]
Bilen , alan , yardımcı olabilecek biri varsa çok sevinirim [gl=55.gif]

ankarag3lü
18-01-2011, 19:16
gelaskins dediğin ne bilmiyorum ama ekrana yapışan istendiği zaman sökülebilen şeffak koruyucu jelatinse evet bende var bol miktarda [:)]

two
19-01-2011, 00:49
http://www.gelaskins.com/images/skins/221-HotBomb/132_GianlucaMattia_HotBomb_500-white.jpg

gelaskins bu arkadaşım. ekrandan ziyade arkası için düşünüyorum.

ankarag3lü
19-01-2011, 01:28
tamam kızma yahu bilmiyordum daha önce rastlamıştımbır sitede bır kaç tane fırmanın bu tarz urunlerını satıyorlardı şimdi kaldırmışlar ancak bir tanesını bulabıldım buradan paylaşamıyorum reklama gırer öm den yollluyorum linki

MrPau
19-01-2011, 04:18
Türkiyede satış yapan internet sitelerinde bende bulamadım ama ankarada kızılayda telefoncularda görmüştüm. Eğer Ankara veya istanbul'da iseniz telefonculara bakmanızda fayda var.

two
19-01-2011, 14:03
:) yok canım, kızmadım yanlıs anlaşılmışım. mesajını aldım teşekkür ederim :)

two
19-01-2011, 14:05
Türkiyede satış yapan internet sitelerinde bende bulamadım ama ankarada kızılayda telefoncularda görmüştüm. Eğer Ankara veya istanbul'da iseniz telefonculara bakmanızda fayda var.
Malesef , Balıkesir deyim. arayacağız artık :( teşekkür ederim

ByWanT
17-02-2011, 19:58
3. Foruma başka sitelerin isimleriyle üye olmak, imzada farklı site adresi bulundurmak, paylaşım şifrelerinde site adresi kullanmak vb. reklam yapmaya yönelik tutumlar kesinlikle yasaktır.

Uyarilar konusunda da yönetici arkadaslar aykiri bir durum gördügünde uyarirlar zaten arkadaslar, o konularla biz ugrasiyoruz zaten. Gözden kacan seyleride mesajin sol altinda bulunan raporlama butonuna basarak bize iletebilirsiniz.

Her ikinizede anlaysiniz icin tesekkür eder, iyi forumlar dilerim [:'(]

qwerse
18-02-2011, 21:59
aslında bi link var elimde ama reklam olur diye veremiyorum çok sayıda muhteşem kılıf var .. forumun yenisiyim kusura bakma . böyle bi durumda ne yapmam gerek burdan link verirsem ne olur
? sadece gelaskins mi istiyorsun biraz daha tuzlu ama "speck" diye bir marka daha var istersen bi bakarsın .

musakocaman
18-02-2011, 22:33
İstanbulda yaşayanlar için; İstinye Park/Pupa daki apple ürünleri satan dükkanda bulabilirsiniz.

two
18-02-2011, 22:54
aslında bi link var elimde ama reklam olur diye veremiyorum çok sayıda muhteşem kılıf var .. forumun yenisiyim kusura bakma . böyle bi durumda ne yapmam gerek burdan link verirsem ne olur
? sadece gelaskins mi istiyorsun biraz daha tuzlu ama "speck" diye bir marka daha var istersen bi bakarsın .

bana özel mesaj atabilirsin. teşekkür ederim