PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Ringtone Maker PRoblemi [ Zilsesi atamıyorum telefonuma.]

Unforg1vable
14-01-2011, 19:05
Herkeze selam,

Ringtonemaker i açtığımda hata veriyor hiç karşılaşmadığım şekilde. Herşeyi ayarlayıp Send to iphone ringtone dedigimde , aldığım hata şu [ No iphone connection found. Please make sure your iphone is docked. ] :S Yardımcı olabilecek varmı ? Şimdiden teşekkürler..

MsTrK
14-01-2011, 19:18
Bu uygulamayi bir deneyin isterseniz; http://www.ikaynak.com/forum/66-en-populer-uygulamalar/1852-ringtones-ek-program-kullanmadan-mp3lerinizi-zil-sesi-yapin.html

polis33
14-01-2011, 21:39
Herkeze selam,

Ringtonemaker i açtığımda hata veriyor hiç karşılaşmadığım şekilde. Herşeyi ayarlayıp Send to iphone ringtone dedigimde , aldığım hata şu [ No iphone connection found. Please make sure your iphone is docked. ] :S Yardımcı olabilecek varmı ? Şimdiden teşekkürler..
mytones diye bir program var isterseniz cydia dan yukleyip onu deneyın ben kullanıyorum ios 4 de calısıyor

Unforg1vable
14-01-2011, 21:49
Denedim bunu ındırıp kurdum. programı açmaya calıştıgımda ekran goruntusu gelıyo gıtar şeklinde hemen atıyo uygulamadan. Telefonu kapatıp tekrar denıyım dedım yıne aynı sonuç . Bu program cok ısımı gorucektı ya varmıdır cozumu bu dedıgım olayın :( Bu arada post' unu yenı gordum MYtones ide deneyeyim bi. Ben Ringtones İ denemiştim.

Unforg1vable
14-01-2011, 22:23
Sorunumu hallettim arkadaşlar. Yardımınız için cok teşekkür ederim. İRinger ile halletmiş bulunmaktayım diğer programların hiçbiri calışmadı 4.2.1 firmwarede.. Bilginize.