PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Black UPS Darkness HD 3.0

MrPau
11-01-2011, 23:44
Black UPS Darkness HD 3.0

Denediğim telefon/versiyon: iPhone 4 iOS 4.2.1

Gereken versiyon: iOS 4.0 ve üstü.

Tema iPhone 4 içindir(Orjinal yayıncısı öyle söylüyor). Başka telefonda denemedim. Deneyipte hata alan kullanıcılar olursa şimdiden uyarmak istedim.
Bütün dilleri desteklemektedir.

Cydia'da 2.5 versiyonu bulunmaktadır. Bu versiyonu güncellenmiştir. Dosya'dan çıkan mutlaka okuyunuz isimli text dosyasını okumanızı tavsiye ediyorum.

Link için >>>>>>> BURAYI TIKLAYINIZ (http://rapidshare.com/files/442058753/Black_UPS_HD_3.0.byMr.Pau.rar)

Rar şifresi:
www.ikaynak.com

Temadan resimler:

http://img577.imageshack.us/img577/8476/img0056r.png
http://img831.imageshack.us/img831/3485/img0057gm.png

Temanın bir videosu:

http://www.youtube.com/watch?v=wlVAKECGgOI

GKTG
12-01-2011, 09:05
Gerçekten çok güzel bir temaymış. Paylaşım için teşekkürler Barış abi. Birde iPhone4'üm olacaktı deneyecektim bunu :D

iMe
05-02-2011, 00:02
Temada HD SBSettings'i library/... uzantılı yere atın olarak geçiyor ama böyle bir dosya yok ?

felix
05-02-2011, 00:52
arkadaşalar ben iphone tema nasıl yüklenir bilmiyorum beni yönlendire bilir veya bana bilgi verebilirmisiniz

TuRkHoT
05-02-2011, 00:55
arkadaşalar ben iphone tema nasıl yüklenir bilmiyorum beni yönlendire bilir veya bana bilgi verebilirmisiniz
"
iFunbox gibi bir uygulamayla cihazin :"/Var/Stash/themes.xxx" bölümüne atin temayi
Sonra Winterboard dan aktif hale getirmelisiniz.
Cihazinizda "afc2add" yamasi kurulu olmali.

XANTHE
05-02-2011, 00:56
Birçok tema paylaşımında anlatımı mevcut, diğer temalara bakarak fikir edinebilirsiniz.

felix
05-02-2011, 01:04
baktım diğerlerine ama sadece onlarda cydiadan indirmeyi gösteriyoki bunuda zaten herkez biliyor turkhot dan birazdaha ayrıntılı şekilde yazabiirmisin yada bu konuyla ilgili bibölüm göstereb,ilirmisin

TuRkHoT
05-02-2011, 01:09
baktım diğerlerine ama sadece onlarda cydiadan indirmeyi gösteriyoki bunuda zaten herkez biliyor turkhot dan birazdaha ayrıntılı şekilde yazabiirmisin yada bu konuyla ilgili bibölüm göstereb,ilirmisin

Ilk önce cihaziniza cydiadan Winterboard ve afc2add yi kurun.
Dedigim gibi , PC nize iFunbox, iPhonebrowser tarzi bir uygulama kurun. iFunboxu burdan indirebilirsiniz:http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/197-ifunbox-turkce-ipodu-flash-bellek-olarak-kullanma.html
O uygulamada cihazinizin içindeki dosyalari göreceksiniz, bu bölüme (/Var/Stash/Themes.xxx) gidip indirdiginiz temayi oraya kopyalayin.
Sonra winterboard a girip yüklediginiz temanin üstüne basip aktif hale getirin ve respring butonuna tiklayin.

MsTrK
05-02-2011, 01:16
Bence gayet açik bir sekilde yazmis arkadasimiz neyi, nasil, nereye atacagimizi.
Ama ben size kisaca bir defa daha anlatayim nasil oldugunu;
Cydia'dan afc2add yamasini kurun.
Sonra'da winterboard uygulamasini kurmaniz lazim (Cydia'dan). Ardindan, indirme merkezinden sistem dosyalarina erisebilmek için iFunbox'u indirebilirsiniz.
iPhone'nunuzu pc'ye baglayin ve iFunbox programini çalistirin.
Var/stash/themes dizinine girin ve indirdiginiz temayi oraya atin.
Ardindan Winterboard'a girip, temanizi aktif edebilirsiniz.
Umarim anlatabilmisimdir. Kolay gelsin.

felix
05-02-2011, 01:39
yaptım ama tema tam aktif değil arka plan ve açılış ekranı bide sbsettings menüsü hala normal

TuRkHoT
05-02-2011, 01:42
yaptım ama tema tam aktif değil arka plan ve açılış ekranı bide sbsettings menüsü hala normal

Temanin içinde kurulumuna ayit bir mesaj var : "Black'UPS Darkness HD SBsettings'i //var/mobile/Library/SBSettings/Themes dizine atiyoruz.

Diger dosyalari˝ /var/stash/Themes.xxxxx (xxxxx yerinde her telefon için farkli˝ 5 harf/rakam bulunmaktadir) dizine atiyoruz."

TuRkHoT
05-02-2011, 01:49
Temada HD SBSettings'i library/... uzantılı yere atın olarak geçiyor ama böyle bir dosya yok ?

Bende var, ama baska bir yere atmalisiniz, yani öteki dosyalari atiginiz yere degil baska yere : "/Var/mobile/Library/SBSettings/Themes"
Tabi ama önce cihazinizda SBSettings kurulumu ? Eger kurulu degilse, SBSettings in temasini degistiremezsiniz. O Zaman Cydia ya girip kurmak gerekir.

felix
05-02-2011, 01:59
kurul ama içinde yazan notla ilgili biklasör cıkmadı

TuRkHoT
05-02-2011, 02:04
kurul ama içinde yazan notla ilgili biklasör cıkmadı

Siz Winterboard dan bütün dosyalari aktif hale getirdiniz mi? Galiba 5 tane dosya var.

felix
05-02-2011, 02:14
ewt etkinleştirdim ama arka pilan ve harita simgesi olmuyor bide sbsettinings menüsü

FireWalkeR
08-02-2011, 20:35
öncelikle emeğine ve ellerine sağlık Mr Pau yalnız txt dosyasında yazan "Black'UPS Darkness HD SBsettings'i //var/mobile/Library/SBSettings/Themes içine atıyoruz." yazılmış ancak "Black'UPS Darkness HD SBsettings" adında bi klasör yok bilgin olsun