PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Tethered jb üzerine Untethered jb yapılabilr mi ?

serkan235
08-01-2011, 01:03
arkadaşlar new bootrom 3gs(yurt içi) cihazım için untethered jb yi beklemekteyim ama onunda çıkacağı yok sanırım..bende şimdi Redsn0w ile jb yapsam sonra untethered ile jb yaparken restore etmek zorundamıyım,yoksa bu jb yi kaldırmadan üzerine diğer jb yi yapabilirmiryim [gl=27.gif]

kısacası Tethered jb üzerine Untethered jb yapılabilrsa bi sorun olurmu ?

emrahegrek
08-01-2011, 01:05
yapamazsınız restore şart...

XANTHE
08-01-2011, 01:06
Jb üzerine jb yapamazsınız, cihaz kapanır açılmaz. Önce restore ardından jb.

serkan235
08-01-2011, 01:09
tmm saolun [:)] Allah razı olsun...

serkan235
08-01-2011, 14:54
yanlış anlamayın ama başka bi forumda yapılabildiğini söylendi sanırım jb yaparken monte ile başlayan seçeneğe basıp yapılıyormuş [gl=18.gif]

elmada kalırsada ;

Telefon kapanıp açıldıgında elmada kalma problemi yaşayabilirsiniz. Direk yine redsn0w ile "just tethered boot right now" seçeneği ile elmadan kurtulursunuz.

dendi bana

GKTG
08-01-2011, 14:56
yanlış anlamayın ama başka bi forumda yapılabildiğini söylendi sanırım jb yaparken monte ile başlayan seçeneğe basıp yapılıyormuş [gl=18.gif]

O Mac işletim sistemi için. Eğer Mac OS X işletim sisteminiz varsa untethered jb yapabilirsiniz.

GKTG
08-01-2011, 15:04
O Mac işletim sistemi için. Eğer Mac OS X işletim sisteminiz varsa untethered jb yapabilirsiniz.

Üzerine birşey eklemek istiyorum. JB üzerine JB yapamazsınız. İlk önce jb yapacağınız sürüme restore edin ve ondan sonra JB yapın.

serkan235
08-01-2011, 18:19
Üzerine birşey eklemek istiyorum. JB üzerine JB yapamazsınız. İlk önce jb yapacağınız sürüme restore edin ve ondan sonra JB yapın.

teşkkürler peki sence bekleyimmi bu untethered jb yi yoksa çıkıncaya kadar tethered jb yi yapıp onu mu kullanyayım..ayrıca itunes ile aldığım bacup yeterlimi restoreden sonra içindeki dosyaların silinmemesi için