PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En uygun ipad Nereden alınır?SAturn,Electro world?VB..

thesonof
07-01-2011, 22:49
Merhaba arkadaşlar ipad 3g 16 gb almak istiyorum TEB kartı ile Taksitli en uygun hangi mağazalardan alabilirim.peşin fiyatına Taksitli Acil yardmcı olurmusunuz.

iSylar
07-01-2011, 22:56
iPad 2 nin fısıltıları dolaşmaya başladı ben şahsen 2'yi bekleyin derim.

FL1P
07-01-2011, 22:57
şuan da ipad 3g bulman zor her yerde sadece wifi modeli satılıyor 3gler bu ocak ayı ıcınde gelcek avea gibi yerlerde 3g bulursun ama cok pahalıya satarlar sana mağaza adı verebılırım : mediamarkt darty apple kendı magazaları buralarda wifi modelleri vardır 3g gelmişse bilmem ama ocak ayı ıcınde 3g gelcek dendi hatta meydan mediamarkt da parasını oduyorsun ocak ayı ıcersinde geldiği gibi seni arıyolar ve sen gidip alıyorsun sadece

ipad 2. çıkıs tarıhı yine nisan mayısı bulur eğer yurtdısıyla baglantınız yoksa ipad 2 elinize 2011 ayının sonları gıbı gelır.
Size önerim eğer ipad 2 beklerim diyorsan diger tablet leride araştırın mesela playbook (blackberry) yada samsung galaxy tab 2 daha çok bunun gibi

thesonof
07-01-2011, 23:00
şuan da ipad 3g bulman zor her yerde sadece wifi modeli satılıyor 3gler bu ocak ayı ıcınde gelcek avea gibi yerlerde 3g bulursun ama cok pahalıya satarlar sana mağaza adı verebılırım : mediamarkt darty apple kendı magazaları buralarda wifi modelleri vardır 3g gelmişse bilmem ama ocak ayı ıcınde 3g gelcek dendi hatta meydan mediamarkt da parasını oduyorsun ocak ayı ıcersinde geldiği gibi seni arıyolar ve sen gidip alıyorsun sadece

Ben istanbuldayım buralarda yokmudur?Ben Saturnda felan görmüşdüm geçen gün.

ByWanT
07-01-2011, 23:01
Konu dogru yere tasinmistir, lütfen birdahaki sefere konuyu nereye actiginiza dikkat ediniz.

ipad 1 almak artik bencede mantiksiz, mart-nisana kadar bekleyip yenisini almak daha mantikli

FL1P
07-01-2011, 23:02
Ben ilk çıktıgında ümraniye meydan da 3gler vardı akşam gitdiğimde bana bitti dendi ve siz parasını ödeyin biz size ipadiniz gelince ulaşacağız dendı istersen sen ümraniye meydan daki mediamarkt a uğra yada ara benım bildiğim yeni parti ocak ayı ıcınde gelcek

thesonof
07-01-2011, 23:04
Ben ilk çıktıgında ümraniye meydan da 3gler vardı akşam gitdiğimde bana bitti dendi ve siz parasını ödeyin biz size ipadiniz gelince ulaşacağız dendı istersen sen ümraniye meydan daki mediamarkt a uğra yada ara benım bildiğim yeni parti ocak ayı ıcınde gelcek

Burada vardır ya o konuda sıkıntı olmaz sanırım

thesonof
08-01-2011, 07:48
Yokmu bu konuda fikir Verecek şuan için..