PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Iphone 4 için Bluetooth kulaklık önerisi

Qubyyy
04-01-2011, 14:09
Arkadaşlar, iphone 4 için en uygun bluetooth kulaklık almayı düşünüyorum. Birkaç konu inceledim sitede, şarkı dinlemek, fm dinlemek v.s birçok özelliği içeren kulaklıkar kullananlar var aranızda.
Benim isteğim, çok pahalı olmayan, ip4 ile uyumlu çalışa bilecek ve özellikle apple ürünü olması.

Apple iphone4 için bluetooth kulaklık üretti mi bilmiyorum. 3G ve 3GS için olan yaklaşık 50tl değerinde kulaklık gördüm.

Bu çalışır mı ip4 te bilmiyorum.

Kullananlarınız yada bilenleriniz var ise,

Sadece konuşmak için (araba kullanırken-60küsür lira ceza yedim geçen hafta o yüzden :) ) kullanacağım apple ürünü olan bir bluetooth kulaklık alacağım.

Teşekkürler.

gbozan
04-01-2011, 14:22
mrb dostum.ben de gecen hafta bluetooth kulaklık aldım.plantronics voyager 520 cok memnunum.trafikte inanılmaz rahat ve ses kalitesi cok güzel tavsiye ederim...

Qubyyy
04-01-2011, 15:53
mrb dostum.ben de gecen hafta bluetooth kulaklık aldım.plantronics voyager 520 cok memnunum.trafikte inanılmaz rahat ve ses kalitesi cok güzel tavsiye ederim...

Apple ürünü değil dimi bu?

Genel bir bluetooth kulaklık yani her cihaza tanıtılabilir.. Ben sadece apple istiyorum..?

Ama düşünebilirim teşekkürler...

ByWanT
05-01-2011, 04:31
Apple`in kendi ürettigi herhani bir bluetooth kulaklik yok, üretmiyor

Qubyyy
05-01-2011, 10:00
Apple`in kendi ürettigi herhani bir bluetooth kulaklik yok, üretmiyor

Bu yan sanayi bir ürün mü peki?

Apple iphone Bluetooth Kulakl?k - Aksesuar (http://www.yollasepete.com/urun/403-Apple-iphone-Bluetooth-Kulaklik.html)

XANTHE
05-01-2011, 10:55
Emitasyon urun olabilir.

felix
05-01-2011, 16:38
Bu yan sanayi bir ürün mü peki?

Apple iphone Bluetooth Kulakl?k - Aksesuar (http://www.yollasepete.com/urun/403-Apple-iphone-Bluetooth-Kulaklik.html)

evet emitasyon ama apple bluetooth kulaklık üretiyor ama trde yok sadece almanya-amerika-ingiltere gibi ülkelerde var ve fiyatıda dock stationla birlikte 129$

ByWanT
05-01-2011, 16:52
evet emitasyon ama apple bluetooth kulaklık üretiyor ama trde yok sadece almanya-amerika-ingiltere gibi ülkelerde var ve fiyatıda dock stationla birlikte 129$

Amerikadas satiyor mu bilmem ama buyrun size almanyada sattigi kulakliklardin listesi,direk apple store un kendi linki.

Headsets - Apple Store (Deutschland) (http://store.apple.com/de/browse/home/shop_iphone/iphone_accessories/headsets?mco=MTM3NTM3OTY)

naces
05-01-2011, 17:09
sadece tavsiye olarak Samsung wep 870 bt kulaklığı incelemeni öneririm
ülkemizde 90 tl civarı ebayda 35$ dolara satılıyor

iyi forumlar

ariakas7722
24-10-2011, 15:25
Dostum Selamlar,

Türkiye'ye yeni gelmiş olan i.Tech markasının Clip 310m isimli ürününü tavsiye ederim. Ürün, Apple dan resmi sertifikaya sahip Talkapp özelliğini bünyesinde bulunduran piyasada ki tek bluetooth kulaklık.Talkapp sayesinde tüm model iphonelar için en iyi ses ve konuşma kalitesini yakalıyorsun. Talkapp özellliğinin yanında,

- Clip 310m'in bluetooth versiyonunun USB 3.0 olması sayesinde ( piyasada ki diğer markalara ait modeller USB 2.1 dir ), cep telefonundançok daha az şarj tüketmesi

- 2 telefonla aynı anda eşleşmesi

- Arama geldiğinde uyarı sesi ile sizi uyarması

- Ergonomik ve şık klip dizaynına sahip olması

Clip 310m'i güzel özellikleri.

Kendim Media Markt da buldum, fiyatı 59 tl idi.

Umarım bilgiler işine yarar.

reachist
19-11-2011, 06:56
Arkadaslar daha ziyade ses ve video da dinleyebilecegimiz bildiginiz bir bluetooth kulaklik varmi?
Asil amacim o benim. konusmanin disinda telefonumda derslerimi vesaire videolarimi bluetooth ile nasil dinlerim. su an kullandigim sadece telefon konusmasinda calisiyor.
Birde radyo diye bir program var o programin icinden bluetooth u aktif edince o programa ait butun radyolari veriyor kulakliktan.
Ben telefon icindeki ses veren video music hepsini dinlemek istiyorum. Kendi attigim mp4 leri ve mp3 lerimi.
Selamlar.

hitmachine16
19-11-2011, 12:29
Creative wp300 alabilirsin. Hem çok şık hem de ses kalitesi çok iyi bir ürün. Kontrol tuşlarıyla şarkı değiştirme play pause ve ses açıp kapama işlemlerini rahatlıkla yapabilirsin. Araştırmanızı öneririm.