PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iPhone'um geri döndürülemiyor!

Muzaffer Tolga Ozses
03-01-2011, 16:52
Merhaba, bugün Outlook'tan telefon defterimi içeri almak için iTunes'a bağladığımda yeni iOs sürümü var güncelleyeyim mi dedi ben de güncelle dedim. Bundan sonra işlem (neden olduğunu bilmiyorum) yarıda kesildi, bundan sonra da şu telefonu ilk açtığımızda iTunes'a takın ekranından kurulamıyorum ve devamlı geri yüklememi istiyor, ama arada telefon kapandığı için olmuyor. DFU'ya almayı denedim ama ya yapamadım ya da bir sayfada bahsedildiği gibi kalıcı hasar oluştu :( Pwnage Tools'la da denedim (4.0 ve 4.1.3 Unlock Edition), o da Yanlış dosya deyip duruyor. Ne yapmalıyım?

Sevgiler,

Not: Bu arada merhaba :)

ByWanT
04-01-2011, 02:38
ama arada telefon kapandığı için olmuyor
iTunes herhangi bir hata mesaji veriyor mu?

Muzaffer Tolga Ozses
04-01-2011, 07:29
Evet. Your iPhone could not be restored. Unknown error occurred (1015) diyor.

ByWanT
04-01-2011, 08:39
Hangi sürümü yüklemek istiyorsunuz?

Yüklemek istediginiz sürümün SHSH kaydina sahip olmaniz ve restore islemine baslamadan öncede tinyumbrella ile tss serverini baslatmaniz gerekiyor.

DeviLJoN
04-01-2011, 10:40
shsh kaydın yoksa hiç boşa yüklemeye çalışma yöneticimizde belirtmiş ayrıca telefonunuz unlock'u ise en son versiyon için unlock mevcut. En son versiyonu indirebilirsiniz.

ByWanT
04-01-2011, 10:46
shsh kaydın yoksa hiç boşa yüklemeye çalışma yöneticimizde belirtmiş ayrıca telefonunuz unlock'u ise en son versiyon için unlock mevcut. En son versiyonu indirebilirsiniz.

En son versiyon icin unlock mevcut derken?