PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ps3 için En uygun Lcd.Ve toptan Ps3 alabilinecek Yer?

tastancemal
02-01-2011, 22:53
Merhaba arkadaşlar Başlınkdada oldugu gibi ben bir ps3 cafe kurmayı düşünüyorum 20 adet ps3 20 adet Lcd alacağım en uygun toptan bir şekilde nereden alabilirim istanbulda.+ ps3 için En iyi ideal olabilecek Lcd ne olabilir? Lg -Samsung... 120 Ekran.

ByWanT
02-01-2011, 22:57
Sony Bravia serisi iyi oluyor genelde. Samsunglarda cok kaliteli oluyor, ben 24" full hd bir samsung kullaniyorum, panel renkler vb cok kaliteli. Ama yüksek miktarda alacaginiz düsünüldügünde kaliteden ziyade fiyat/performans olayi sizin acinizdan daha önemli tabiki. Türkiyede gittgim ps3 cafelerin cogunda beko vestel gibi markalar kullaniliyordu

tastancemal
02-01-2011, 23:03
Sony Bravia serisi iyi oluyor genelde. Samsunglarda cok kaliteli oluyor, ben 24" full hd bir samsung kullaniyorum, panel renkler vb cok kaliteli. Ama yüksek miktarda alacaginiz düsünüldügünde kaliteden ziyade fiyat/performans olayi sizin acinizdan daha önemli tabiki. Türkiyede gittgim ps3 cafelerin cogunda beko vestel gibi markalar kullaniliyordu

Bilgin için sağol hocam.burada bir arkadaş kurmuş Lg kullanıyor çok güzel görüntü var 106 ekran koymuş.Ben 120 Ekran düşünüyorum.Birde bu Hız olayı önemli imiş.Lag felan oluyormuş sanırım.Ps3de oynadığın oyunu aynı anda oynarken felan algılaması gerekli araştırıyorum birazda.Burdan tecrübesi olanlar cıkar diye düşündüm.Nasıl bişi yapacağız.Ve nereden alacağım istanbulda.bugun gittim 120 ekran Lg için 1749 tl idi.hiçde indirim yapmıyolar Saturn'de

ByWanT
02-01-2011, 23:16
Bilgin için sağol hocam.burada bir arkadaş kurmuş Lg kullanıyor çok güzel görüntü var 106 ekran koymuş.Ben 120 Ekran düşünüyorum.Birde bu Hız olayı önemli imiş.Lag felan oluyormuş sanırım.Ps3de oynadığın oyunu aynı anda oynarken felan algılaması gerekli araştırıyorum birazda.Burdan tecrübesi olanlar cıkar diye düşündüm.Nasıl bişi yapacağız.Ve nereden alacağım istanbulda.bugun gittim 120 ekran Lg için 1749 tl idi.hiçde indirim yapmıyolar Saturn'de

LG de panel üreticisi bildigim kadariyla, kendisi yapiyor, o yüzden kaliteli olur. Hiz derken reaksyion-tepki süresini diyorsan yeni tv ve monitörler zaten 4-5 milisaniyenin üzerinde üretilmiyor, bu rakamda yeterli zaten. 16-20 ler falan eskiden di.

Aslinda alacaginiz miktar cok olacagi icin siz pesine düsmek yerine satan yerlerden fiyat isteseniz, onlar teklifi size yapsa daha yerinde olur diye dusunuyorum.

tastancemal
02-01-2011, 23:19
LG de panel üreticisi bildigim kadariyla, kendisi yapiyor, o yüzden kaliteli olur. Hiz derken reaksyion-tepki süresini diyorsan yeni tv ve monitörler zaten 4-5 milisaniyenin üzerinde üretilmiyor, bu rakamda yeterli zaten. 16-20 ler falan eskiden di.

Aslinda alacaginiz miktar cok olacagi icin siz pesine düsmek yerine satan yerlerden fiyat isteseniz, onlar teklifi size yapsa daha yerinde olur diye dusunuyorum.

işte bende onu diyorum bi yer bilsem gidip toplu uygun fiyata alabileceğim.ama bulamıyorum Elecroworld saturn Teknosa bu tip yerler sabit fiyat ile satıyorlar vede biraz yüksek fiyat ile.Lg üzerine satılan bi yer varmıdır acaba.Lg markası adı altında Lcd

ByWanT
02-01-2011, 23:23
işte bende onu diyorum bi yer bilsem gidip toplu uygun fiyata alabileceğim.ama bulamıyorum Elecroworld saturn Teknosa bu tip yerler sabit fiyat ile satıyorlar vede biraz yüksek fiyat ile.Lg üzerine satılan bi yer varmıdır acaba.Lg markası adı altında Lcd

Media Markt ile görüsdünüz mü?

tastancemal
02-01-2011, 23:27
Media Markt ile görüsdünüz mü?

yok hayır.

şimdi sitesine bakdımda baya bi pahalı onlardada ücretler.

ByWanT
02-01-2011, 23:37
yok hayır.

şimdi sitesine bakdımda baya bi pahalı onlardada ücretler.

Bir model secin mediamarkt dan, sonra müsteri temsilcisini arayip bu molden 20 tane istiyorum, bana teklif verin diyin. Siz bir tane alacakmis gibi fiyatlara bakar yada direk liste fiyatlarina göre fikir yürütürseniz tabiki fiyatlar pahali gelir.

tastancemal
02-01-2011, 23:44
Bir model secin mediamarkt dan, sonra müsteri temsilcisini arayip bu molden 20 tane istiyorum, bana teklif verin diyin. Siz bir tane alacakmis gibi fiyatlara bakar yada direk liste fiyatlarina göre fikir yürütürseniz tabiki fiyatlar pahali gelir.

orada liste yok sitede ürünlerle ilgili..özel msjdan bir tane buldum bi bakarmısın özelliklerine.

ByWanT
02-01-2011, 23:58
Güzel alet..Hz 50 olmasi biraz düsük ama sonucta bireysel kullanmayacaksiniz o yüzden oda sorun olmaz.

Teknolojik ürünlerde benim icin her zaman özelliklerden ziyade o ürünü kullanan kisilerin fikirleri önemlidir. Amazon almanya ve avrupadan baktim, cok iyi yorumlar almis bu LG 47LD450 modeli.

tastancemal
03-01-2011, 00:10
Güzel alet..Hz 50 olmasi biraz düsük ama sonucta bireysel kullanmayacaksiniz o yüzden oda sorun olmaz.

Teknolojik ürünlerde benim icin her zaman özelliklerden ziyade o ürünü kullanan kisilerin fikirleri önemlidir. Amazon almanya ve avrupadan baktim, cok iyi yorumlar almis bu LG 47LD450 modeli.
1-2 arkadaşım 100 mhz olması gerekli demişdide o yüzden. Guitar hero felan oynarken biraz yavaş algılıyormuş

ByWanT
03-01-2011, 00:29
1-2 arkadaşım 100 mhz olması gerekli demişdide o yüzden. Guitar hero felan oynarken biraz yavaş algılıyormuş

Algilamak ile hz in alakasi yok. Hz tazeleme oranidir, benimde samsungda 50 yada 60hz di, canavar gibi calisiyor. Dedimya sadece teknik olarak yazan rakamlar önemli degil.

Amazon almanyadan bir yorumu asagi yukari önemli noktalari ile cevireyim size.

Uzun zamandir guvenebilecegim kaliteli bir LCD ariyordum. LG markasi kendi panellerini ürettigi icin, alacagim lcd tabiki bu firmanin modellerinden biri olmaliydi.100hz teknigi gibi, LED arka aydinlatma gibi cok fazla ayrintiya ihtiyacim yoktu. Bu LCD yi optik koaxial cevirici arti optik dijital kablo ile 8 senelik Bose ses sistemimede baglayabildim.

Bunun haricinde TechniSat HD1 receiver ve PS3 de bagladim LCD ye.

Tek kelimeyle mükemmel TV - Sinema tecrübesi-heyecani ve az para karsiliginda(cihazin amazon almanya fiyati 650€)

Görüntü kalitesini hic bir sekilde ayarlardan ayarlamaya ugrasarak uzun zaman harcamama gerek kalmadi. Bu lcdyi, 100hz 200hz , led arkaaydinlatma , 3d gibi bir cok yeni teknolojinin oldugu bu gunumuzde, bu kadar standart özellikleri, standart teknolojileri olmasina ragmen süper görüntü kalitesi vermesinden dolayi tavsiye ediyorum. Film yada spor farketmez.
....

Kesinlikle tavsiye edilir

Orjinali

Nun, war lange am suchen um den LCD meines Vertrauens zu finden.
Da LG eigene Panels verbaut, sollte es auch einer dieser Firma werden.
Viel Schnickschnack brauchte ich nicht z.B. 100 Hz Technik oder LED Hintergrundbeleuchtung!
Habe diesen LCD durch einen optisch Koaxial Wandler plus optisches Digitalkabel mit meiner acht Jahren alten Bose-Anlage
verbinden können.
Dazu kam noch der TechniSat HD1 & die PS3 !
Einfach ein Wahnsinns TV- / Kinoerlebnis der Extraklasse und das für wenig Geld :-)
Musste gar nicht lange das optimale Bild für mich, im Menü zusammenstellen.
Ich würde diesen LCD wirklich als Geheimtipp bezeichen, da er im Zeitalter der 100 Hz, 200 Hz, LED Hintergrundbeleuchtung und 3D Technik, mit einfachen gehoberen Standartelementen ein Top Bild liefert, egal ob bei Film oder Sport !
Auch würde ich die 119 cm Bilddiagonale für optimal halten.
Also, eine absolute Kaufempfehlung !!!!!!!