PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arkadaş EdinMac 1 dakikalık kısa film

jrshady
02-01-2011, 13:42
Merhaba Beyler,
Sinema öğrencisi olarak orta dönem projemiz vardı 1 dakikalık kısa film olarak.
yorumlarınızı bekliyoruz

YouTube - Arkada? EdinMac - Gurur Sönmez (http://www.youtube.com/watch?v=D1vLBHWNjY4)

ankarag3lü
02-01-2011, 13:57
hocam filmi izledim elinize emeğinize sağlık fakat pek de anlayamadım burada çağımızın teknolojisi ile bozulan insan ilişkilerimizi mi eleştiriyorsunuz yoksa tam tersi mi anlayamadım ayrıca mac bilgisayarları sırf filmin adındaki kelime oyununa uydurmak için mı kullandınız yoksa sponsor mu oldu anlamış değilim.madem oyle filmin ismi de arkadaş AddInMac olsaymış [gl=18.gif]

carisma3geni
02-01-2011, 14:21
Emeğe saygı ama anlamsız hemde cok siz kendi düşüncenizi anlatmak istediğiniz net anlatamamışsınız yada anlamsız olmus... Ellerinize sağlık

aresblade
02-01-2011, 14:31
tebrik ederim, çok güzel bir eleştiri olmuş! benim de hep karşı çıktığım bir konuya, iyi bir eleştiri getirmişsiniz. türkiye'deki apple ürünleri o kadar pahalı ki, onları almak ve alınca da doğal çevresine girmek başka başka sorunlar! "elit" olmak gerekiyor gibi gösteriliyor türkiye ve dünyada ama değil!

jrshady
02-01-2011, 14:41
hocam filmi izledim elinize emeğinize sağlık fakat pek de anlayamadım burada çağımızın teknolojisi ile bozulan insan ilişkilerimizi mi eleştiriyorsunuz yoksa tam tersi mi anlayamadım ayrıca mac bilgisayarları sırf filmin adındaki kelime oyununa uydurmak için mı kullandınız yoksa sponsor mu oldu anlamış değilim.madem oyle filmin ismi de arkadaş AddInMac olsaymış [gl=18.gif]

Her iki anlamda çıkarılabilir.
Steve Jobs amca insanları "özel olmak ihtiyacı"nı gidermek için ürünler yapıyor,daha doğrusu öyle söyleniyor.Şu da bir gerçek ki,macbook insanlarını bir diğer özel hissetme mekanı olan starbucksta görüyoruz.Şu anki Türkiye'nin görünen durumu

ankarag3lü
02-01-2011, 15:11
Her iki anlamda çıkarılabilir.
Steve Jobs amca insanları "özel olmak ihtiyacı"nı gidermek için ürünler yapıyor,daha doğrusu öyle söyleniyor.Şu da bir gerçek ki,macbook insanlarını bir diğer özel hissetme mekanı olan starbucksta görüyoruz.Şu anki Türkiye'nin görünen durumu
yanlız hocam şöyle de bir durum var apple urunlerıyle kendını ozel hısseden ınsanlara bır eleştiri var burada ozellıkle mac a ama su gozden kaçmış olabılır mımac sahıbı olan ınsanların o havalı kendını üstün elit zanneden insanların da '' gerçekten hayatta yanlız olsalar bile '' bunu kolaylıkla dile getireceklerini annesine yanlızımhıç arkadaşım yok diyeceğini sanmıyorum. hatta onlara sen yanlızsın arkadaşın yok desen bıle kabul etmezler kı

aresblade
02-01-2011, 15:20
çünkü onlar edindikleri bu "özel" ürünlerle kendilerini bir yere gelebileceklerini düşünür, bir şeyler edindiklerini sanır ve doğal bir çevre oluşacağını düşünürler. Genelleme yapmıyorum ama bu tiplerin çoğunlukta olduğunu da düşünüyorum.

ankarag3lü
05-01-2011, 12:08
hocam bir desormayı uuttum arkada çalan fon müziğini çok beğendim ismini söyleyebilir misiniz acaba ?

Tra4nce
05-01-2011, 12:13
Çok iyi olmuş hocam

james_kad
05-01-2011, 18:48
Elinize sağlık. Madem elinizde böyle imkanlar var, sizden daha çok filmler bekliyoruz.