PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Orjinal duvar kagidi yok

rioter
31-12-2010, 10:54
Merhaba arkadaslar.iphone 3gs 4.1 jb li kullanicisiyim.yaklasik 2 aydir telefonu jbli kullaniorum.dun ayarlarda gezerken iphone duvar kagitlarinda su damlalari olan duvar kagidinin olmadigini farkettim.acaba jb den dolayimi kayboldu.nasil geri getirebilirim.bi de bende toplamda 26 tane orjinal duvar kagidi var.siz de kac tane oldugunu yazarsaniz cok sewinirim.simdiden tskler..

GKTG
31-12-2010, 10:58
iPhone Browser vb program kullanıyormusunuz? Ve de kullanıyorsanız yanlışlıkla su damlacıklı duvar kağıdını silmiş olabilirmisiniz?

rioter
31-12-2010, 11:03
Hayir ztn orjinal biseyi silerim korkusundan ifile tarzi prolar kullanmiorum.normalde duvar kagitlarinda var degil mi su damlalari??

TuRkHoT
31-12-2010, 11:04
Olmazsa verdigim linkten bahsetiginiz wallpaper tekrar yükleyin : http://rapidshare.com/files/440082340/100.png

TuRkHoT
31-12-2010, 11:05
Hayir ztn orjinal biseyi silerim korkusundan ifile tarzi prolar kullanmiorum.normalde duvar kagitlarinda var degil mi su damlalari??

Evet var normalde ,ben saydim 27 tane wallpaper var. Dedigim gibi Ifunbox ile tekrar yükleyin

rioter
31-12-2010, 11:06
İndirdigim wallpaper i nasil ayarlar>duvar kagidi kismina atarim acaba.

rioter
31-12-2010, 11:09
Evet var normalde ,ben saydim 27 tane wallpaper var. Dedigim gibi Ifunbox ile tekrar yükleyin

Faydali ve hizli cvplar icin tesekkur ederim..

GKTG
31-12-2010, 11:11
Olmazsa verdigim linkten bahsetiginiz wallpaper tekrar yükleyin : http://rapidshare.com/files/440082340/100.png

Arkadaş duvar kağıdını vermiş ama nasıl yükleneceğini vermemiş.

iFun-Box vb programlarla var/stash/Wallpaper.xxxx dizinini katip ederek wallpaper klasörünü bulun oarada 2 seçenek çıkabilir. 1-iPhone 2- iPod diye. Eğer böyle 2 seçenek çıkıyorsa 1. seçeneği seçin ve taşıyın yada göstererek yükleyin sonra cihazı respring yapın. ve Ayarlar/Duvar kağıtlarına yüklenmiş olacaktır.

rioter
31-12-2010, 11:13

iFun-Box vb programlarla var/stash/Wallpaper.xxxx dizinini katip ederek wallpaper klasörünü bulun oarada 2 seçenek çıkabilir. 1-iPhone 2- iPod diye. Eğer böyle 2 seçenek çıkıyorsa 1. seçeneği seçin ve taşıyın yada göstererek yükleyin sonra cihazı respring yapın. ve Ayarlar/Duvar kağıtlarına yüklenmiş olacaktır.
Cok teseekkur ederim dostum..hemen deniorum soledigini

TuRkHoT
31-12-2010, 11:17

Bir Altaki mesajda yazmistim neyle yükleyeceni ama nere koyacani yazmayi unutmustum :( Tesekkürler
Hem Iphonu bagladinmi Ifunbox'ta ilk sayfada zaten var Wallpaper bölümü ondan söylemedim ;)

GKTG
31-12-2010, 11:19
Bir Altaki mesajda yazmistim neyle yükleyeceni ama nere koyacani yazmayi unutmustum :( Tesekkürler
Hem Iphonu bagladinmi Ifunbox'ta ilk sayfada zaten var Wallpaper bölümü ondan söylemedim ;)

Bende alıntı yapmıştım o ara nete erişemedim. Oyüzden yani yanlış anlama Burak!

TuRkHoT
31-12-2010, 11:21
Bende alıntı yapmıştım o ara nete erişemedim. Oyüzden yani yanlış anlama Burak!

Yok Yok ne yanlis anlamasi !

rioter
31-12-2010, 14:10
tesekkur ederim sayenizde sorunumu cozdum.sizler olmasanız biz ne yapacaz ya :)

GKTG
31-12-2010, 18:43
tesekkur ederim sayenizde sorunumu cozdum.sizler olmasanız biz ne yapacaz ya :)

Ne demek. Bilgilerimizle sizlere yardım etmeye çalışıyoruz.

armyAtttack
30-07-2012, 15:03
Hocam benim iphonumdaki duvar kağıtlarıda silindi yukardaki anlatılanları yaptım ama geri gelmedi bembeyaz bi sayfa açılıyor duvar kağıtları yok