PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Iphone 3gs 4.2.1 Jailbreakten sonra Cydia ve Safari calismiyor

azrael_003
29-12-2010, 01:36
slm arkadaslar bir konuda yardimlariniza ihtiyacim var Boardda aradim ama bulamadim ben biras önce telefonumum modem firmwaresini 06.15.00 yükselttim unlock yapabilmek icin ama jailbreak kolayca oldu am 2 tane problem ortaya cikti

1.Cydia acilmiyor
2.Safariyi aciyorum hemen kapaniyor

bana en kisa zamanda yardim ederseniz sevinirim

simdiden tsk ler.

XANTHE
29-12-2010, 08:29
slm arkadaslar bir konuda yardimlariniza ihtiyacim var Boardda aradim ama bulamadim ben biras önce telefonumum modem firmwaresini 06.15.00 yükselttim unlock yapabilmek icin ama jailbreak kolayca oldu am 2 tane problem ortaya cikti

1.Cydia acilmiyor
2.Safariyi aciyorum hemen kapaniyor

bana en kisa zamanda yardim ederseniz sevinirim

simdiden tsk ler.

Redsnow ile aynı işlemleri yeniden yapın. Eğer gene olmazsa bizim hazırladığımız 4.2.1 cfw var konuda onu yükleyin.

azrael_003
29-12-2010, 14:26
Redsnow ile aynı işlemleri yeniden yapın. Eğer gene olmazsa bizim hazırladığımız 4.2.1 cfw var konuda onu yükleyin.

slm kardes custom firmwareyi nasil bulacam aradim boardda bulamadim yardim edermisiniz

ByWanT
29-12-2010, 14:50
cihaziniz new bootrom oldugu icin, redsnow ile acmadan beyaz cydia ikonuna bastiginiz icin safariye cökertmissiniz. redsnow jb konusunda da yaziyor, new bootrom olan cihazlar her zaman cihaz kapandiginda yada yeniden baslatilmak istendiginde redsnow ile acilmak zorundadir diye, rehberdeki 10. maddeyi tekrar okuyun

XANTHE
29-12-2010, 14:52
jailbreak unlock konularının içinde unlock iphone 3G-3GS konusu var o konuda var cfw ler.