PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Cydia source ekleme sorunu

norickk
29-12-2010, 00:22
arkadaslar ben bir ipod touch 2. nesil firmware 4.1 kullanicisiyim cydia basa sorunduz du ve tectubemden ifile gibi gerekli programlari yukledim ancn simdi bir sorun var cydia da source eklerken en sonuna geliyor ve downloading packages derken kaliyor en yukarda wifi baglantisinin yanindaki donen teker godoyor ve ben home tusu ile cikmak zorunda kaliyorum aklimda birkac cozum olustu hepsini eledim geriye bir tek cydia yi silip safari download managerdan cydia yi .deb olarak indirip ifile dan install etsem sorun gecermi yada baska bir cozum yolu varmifir simdiden yardim edenlere tesekkur ederim...

MsTrK
29-12-2010, 00:23
Öncelikle konu basliginizi kurallara göre düzenleyiniz.

norickk
29-12-2010, 00:23
yazim hatalarimi affedin malum ipoddayim :)

MsTrK
29-12-2010, 00:31
Basliginiz bu seferlik ben düzenledim.

Cydia'nin deb dosyasini bulabiliceginizi zannetmiyorum.
Ayrica bildigim kadariyla, Cydia'yi da öyle kolay kolay silemezsiniz.
Restore ederek cydia'yi silebilirsiniz.
Ama restore etmek istemiyorsaniz,
Cydia'dan icy'yi kurmayi deneyin. (http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/2895-cydiaya-alternatif-daha-hizli-icy.html)
Cydia'nin alternatifi.
Eger tekrar hata verirse, mecburen restore etmek zorunda kalabilirsiniz.

norickk
29-12-2010, 00:33
cydelete de cydia yi silme secenegi var ayrica icy yi yukledim ancak en kucuk dosyada bile preparing bolumunde kaliyor icy yi sinfuliphonerepo dan indirdim

MsTrK
29-12-2010, 00:36
cydelete de cydia yi silme secenegi var ayrica icy yi yukledim ancak en kucuk dosyada bile preparing bolumunde kaliyor icy yi sinfuliphonerepo dan indirdim
O zaman size tavsiyem cihazi restore etmeniz olacaktir.
Cydia'nin deb dosyasini bulacaginizi zannetmiyorum. Ki bulsaniz bile, sorun yaratabilir.
O yüzden en temizi restore olacaktir.

norickk
29-12-2010, 00:39
deb dosyasini buldum elimde mevcut denesem bir sorun cikarsa restore ile cozebilirmiyim acaba ?

MsTrK
29-12-2010, 00:41
deb dosyasini buldum elimde mevcut denesem bir sorun cikarsa restore ile cozebilirmiyim acaba ?
Evet cözebilirsiniz.

norickk
29-12-2010, 00:43
o zaman deniyorum sans dileyin :)

polis33
22-12-2011, 13:38
arkadaslar cihazı 5.01 den 4.3.3 dusurdum shsh kaydım vardı 1 hatası aldım ama fıx recoveryle actım cıhazı sonra redsnowla rc19 la jb yaptım cydia yuklu cıhazda
ama kaynak ekledıgımde kaynagın içi bos gorunuyor örnegın sbs setting ara dıyorum yok cıkmıyor ?ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım degerlı yönetıcı vede bu konuda tecrübesı olanlar arkadaslar

olgacbirgul
22-12-2011, 17:27
arkadaslar cihazı 5.01 den 4.3.3 dusurdum shsh kaydım vardı 1 hatası aldım ama fıx recoveryle actım cıhazı sonra redsnowla rc19 la jb yaptım cydia yuklu cıhazda
ama kaynak ekledıgımde kaynagın içi bos gorunuyor örnegın sbs setting ara dıyorum yok cıkmıyor ?ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım degerlı yönetıcı vede bu konuda tecrübesı olanlar arkadaslar

Aynen benimde böyle bir sorunum var cydiadaki source içindekiler bomboş bilen varsa bende öğrenmek istiyorum ?