PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları the iphone "iphone" could not be restored. an unknown error occrred (1601).

coyote05
28-12-2010, 19:07
the iphone "iphone" could not be restored. an unknown error occrred (1601). ne yaptıysam olmadı bu hata mesajını aldım biri yardım etsin bilen biri yokmu başka bir konu açtım ama sonuç çıkmadı en son bana format attırdılar yine kar etmedi birisi yardım etsin olmuyoooooooooooor telefonum usb kablosu ve itunes işaretinden başka bişey göstermişyor

iSylar
28-12-2010, 19:13
arkadaşım bu konuyla ilgili açtığın kaçıncı konu bu! Forumu gereksiz yere konularla dolduruyorsun. Eğe probleminize yardımcı olacak biri olsaydı ötekine yazardı zaten![gl=47.gif]

coyote05
28-12-2010, 19:22
e yazmıyor işte kimse bende okunmuyor diye yeni konu açıyorum yasak olduğunu bilmiyordum özür dilerim ama bi sorun var ve bunu çözmeme yardım edbilecek tek kişiler sizlersiniz shsh kaydı yapacağım ama telefonum bu halde iken shsh kaydı olurmu telefonumu recovery moda alıyorum görüyor ama shsh kaydet ten başka birşey çıkmıyor ne model ne bişey verilen resimlerle alakası yok yani

coyote05
28-12-2010, 19:23
arkadaşım bu konuyla ilgili açtığın kaçıncı konu bu! Forumu gereksiz yere konularla dolduruyorsun. Eğe probleminize yardımcı olacak biri olsaydı ötekine yazardı zaten![gl=47.gif]

bu arada senden başka birisi cevap yazsın diye açıyorum konuyu sen bilmiyorsun bana format dahi attırdın olmadı demekki senin bildiklewrinin dışında bırak ta bilen birisi yardım etsin sen müdahale etme ozaman arkadaşım zor durumdayım anlasana diğer konuda sen cevap yazıyosun diye diğerlerinden cevap gelmedi belki senin bilmediğin birşeyi bilen vardır

iSylar
28-12-2010, 19:27
yaardım edicek olsa ederdi zaten. Bu konuu eskidi yeni açayım diyosun. Konunun çözümü yok yeni bir tane daha açıyosun

Edit: İki mesaj üst üste yazmak yerine önceki mesajınızı düzenleyiniz.

coyote05
28-12-2010, 19:31
tamam hocam bu konuyu kapatıyorum nasıl kapatırım

SaTuSa
28-12-2010, 21:41
Farklı bir bilgisayarda temiz bir restore deneyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

coyote05
28-12-2010, 22:40
Farklı bir bilgisayarda temiz bir restore deneyin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

denedim hatta bilgisayarlardan birine format attım yine olmadı aynı hatayı verdi 1601 kodlu hatayı

MsTrK
28-12-2010, 22:48
Farkli usb girisleri ile veya farkli usb kablosu ile denedinizmi?

coyote05
29-12-2010, 09:09
denedim olmuyor ama bir sorum olacak benim telefonum yurtdışından gelme ama pasaportla kayıt edildi bu update işleminden sonra bu hale geldi imei gitmişmidir yada benim imeimin geçerli olup olmadığını nasıl öğrenirim

XANTHE
29-12-2010, 09:36
denedim olmuyor ama bir sorum olacak benim telefonum yurtdışından gelme ama pasaportla kayıt edildi bu update işleminden sonra bu hale geldi imei gitmişmidir yada benim imeimin geçerli olup olmadığını nasıl öğrenirim

Restore ettikten sonra imeiniz kaybolmaz o konuda bi sıkıntınız olmasın. Sadece fake imei girilen cihazlarda sorun olur. Sizin sorununuz usb kablonuzla alakalı bence.

coyote05
29-12-2010, 09:48
olmuyor zaten bugün bir telefoncuya gçtüreceğim artık başka çare kalmadı ilginin ziçin çok teşekkür ederim ama usb kablosu olsa telefonu hiç görmez diye düşünüyorum telefonu görüyor son bir sorum daha olacak peki shsh kaydı yapamıyorum bununla alakalı olabilirmi

SaTuSa
29-12-2010, 09:50
shsh ile alakalı falan değildir, son sürüm yüklemeye çalışıyorsanız alakası yok olamaz da.... kablo ile alakalı olma ihtimali yüksek, cihazı görür ama restore etmeyebilir sizin dediğiniz gibi bir şart yok yani.. Yan sanayi kablolarda cihazı görüyor ama restore etmeyebiliyor, bu yıpranmış orjinallerde de olabilir...

coyote05
29-12-2010, 10:29
shsh ile alakalı falan değildir, son sürüm yüklemeye çalışıyorsanız alakası yok olamaz da.... kablo ile alakalı olma ihtimali yüksek, cihazı görür ama restore etmeyebilir sizin dediğiniz gibi bir şart yok yani.. Yan sanayi kablolarda cihazı görüyor ama restore etmeyebiliyor, bu yıpranmış orjinallerde de olabilir...

çok teşekkür ederim umarım sorun kablodandır yenisini alacağım ilgin ve yardımın için çok teşekkür ederim

harunlevi
29-12-2010, 11:15
ya benimde bir sorunum var ve nereye,nasıl yeni mesaj kaydı açılacağını bilmediğim icin buraya yazıyorum.oncelikle ozur dilerim...sabah bilgisayarımı acınca itunes(veya safari) bana bonjour u acamadıgına dair bir uyarı verdi,nasıl acabileceğimide tarif etti ama ben ciddiye almadım,bonjour a ne ihtiyacım olabilir ki dedim...sonra pod umu itunes a baglayınca sorunsuz tanıdı ama bip aplikasyon yuklemek istediğimde sync ediyor ama install etmiyor bir turlu..baska bir bilgisayarda deneyince sorun olmadığını gordum..demekki sorun itunes ta...ne yapabilirim acaba??

XANTHE
29-12-2010, 11:26
ya benimde bir sorunum var ve nereye,nasıl yeni mesaj kaydı açılacağını bilmediğim icin buraya yazıyorum.oncelikle ozur dilerim...sabah bilgisayarımı acınca itunes(veya safari) bana bonjour u acamadıgına dair bir uyarı verdi,nasıl acabileceğimide tarif etti ama ben ciddiye almadım,bonjour a ne ihtiyacım olabilir ki dedim...sonra pod umu itunes a baglayınca sorunsuz tanıdı ama bip aplikasyon yuklemek istediğimde sync ediyor ama install etmiyor bir turlu..baska bir bilgisayarda deneyince sorun olmadığını gordum..demekki sorun itunes ta...ne yapabilirim acaba??

İtunesi yeniden yükleyin, breaberinde bonjour da yüklenecektir.