PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ne denediysem olmuyor restore edemiyorum

coyote05
28-12-2010, 09:09
bütün çözüm diye adlandırılan şeyleri denememe rağmen ne yazık ki benim sorunum hala çözülebilmiş değil hala usb kablosu be itunes işaretiyle başbaşayım iphone 2g mi kullanamıyorum sadece acil arama diyor ve sadece gelen aramaları kabul edebiliyorum şu anda hangi itunesin hangi versiyonu ile denersem deneyim 1601 hatası alıyorum 1601 ne demek birisi bana bunun çözümünü bulsun artık aranızda telefoncu falan yokmu bi yardım allah rızası için dün bilgisayarıma format atmaya kadar götürdüm olayı ama yok olmayınca olmuyor

XANTHE
28-12-2010, 09:33
bütün çözüm diye adlandırılan şeyleri denememe rağmen ne yazık ki benim sorunum hala çözülebilmiş değil hala usb kablosu be itunes işaretiyle başbaşayım iphone 2g mi kullanamıyorum sadece acil arama diyor ve sadece gelen aramaları kabul edebiliyorum şu anda hangi itunesin hangi versiyonu ile denersem deneyim 1601 hatası alıyorum 1601 ne demek birisi bana bunun çözümünü bulsun artık aranızda telefoncu falan yokmu bi yardım allah rızası için dün bilgisayarıma format atmaya kadar götürdüm olayı ama yok olmayınca olmuyor

Cihazınızda fake imei varmıydı ve ayrıca simkilitli bir cihazmıydı ? Cihazı restore etmek isterken cihazı dfu moda alıp direk olarak itunes üzerinden restore etmeyi denediniz mi?

coyote05
28-12-2010, 11:31
cihaz türküyede kayıtlı fake imei değil yani dfu moduna alıp deniyorum ama 1601 hatası veriyor

XANTHE
28-12-2010, 12:02
Baska bir pc de deneyin o halde.

iSylar
28-12-2010, 12:04
yanlız anlamadıgım neden 2 tane konu açtınız?

XANTHE
28-12-2010, 12:10
yanlız anlamadıgım neden 2 tane konu açtınız?
Bu konu kilit.