PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Şarj cihazı sorunu

lykeios
23-12-2010, 19:35
Arkadaslar iPhone 3GS 16 gb telefonum 1 gün ara ile 2 tane şarj cihazı patlattı. Ayrı ayrı prizlerde oldu olay biri evde biri işyerinde neden oluyor bilgisi olan varmı??

XANTHE
23-12-2010, 19:40
Arkadaslar iPhone 3GS 16 gb telefonum 1 gün ara ile 2 tane şarj cihazı patlattı. Ayrı ayrı prizlerde oldu olay biri evde biri işyerinde neden oluyor bilgisi olan varmı??

Biryerde kısa devre var demekki bu arada cihaz hala sağlam mı ? Şarj aletleri orjinalmiydi yansanayi mi ?

lykeios
23-12-2010, 19:43
Cihaz sağlam şarj aletleri yan sanayi orjinal satan yerler nerde var acaba. Ayrıca xante ne yapmam gerekiyor ??

XANTHE
23-12-2010, 19:45
Cihaz sağlam şarj aletleri yan sanayi orjinal satan yerler nerde var acaba. Ayrıca xante ne yapmam gerekiyor ??

Bilkomdan veya elmasepeti.com dan orjinal sarj aleti siperişi verin, çümkü yansanayi şarj cihazlarından olabilir. Cihaz garantiliyse teknik servise bi gösterin.

lykeios
23-12-2010, 19:50
Hayır cihaz garantili değil ABD den aldım. Peki bilgisayardan şarj etme ile prizden şarj etme arasında fark varmı? Yani prizden şarj edersem daha uUn süre kullanirmiyim?? Çünkü bilgisayardan şark edince hiç bir sıkıntı olmuyor. Bir telefoncuya göstersem mı acaba?

XANTHE
23-12-2010, 19:56
Hayır cihaz garantili değil ABD den aldım. Peki bilgisayardan şarj etme ile prizden şarj etme arasında fark varmı? Yani prizden şarj edersem daha uUn süre kullanirmiyim?? Çünkü bilgisayardan şark edince hiç bir sıkıntı olmuyor. Bir telefoncuya göstersem mı acaba?

PC ile şarj etmek herzaman için daha sağlıklıdır. Cihazı bi servise göstermenizde fayda var.

lykeios
23-12-2010, 19:59
Peki şimdilik bilgisayardan şarj ediyim en yakın zamanda gostericem teşekkür ediyorum