PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İpodu eşzamanlıyorum jbten sonra yüklediğim uygulamalar siliniyor

Alphan35
22-12-2010, 22:33
Arkadaşlar ipodu jailbreak yapmadan önce yüklediğim bir kaç uygulama hala mevcut duruyor hepsi free bu uygulamaların,ipodu eşzamanladığımda sorun yaratmıyor fakat jbden sonra installus ile indirdiğim uygulamaların hepsi eşzamanladığımda siliniyor yani silinmeden önce soruyor silinsin mi diye bende mecburen evet diyorum öte yandan sync olayı gerçekleşmiyor yardımcı olursanız sevinirim...

SaTuSa
23-12-2010, 01:10
intall0us içerisinde iTunes Sync seçeneği kapalı olsun, birde o şekilde deneyin..

YzA
23-12-2010, 03:07
bu olayın çözümü yok galiba çok denedim ama gene aynı sorun var en iyi yöntem intall0us dan yüklediğiniz uygulamaların dosyasını silmeyin silindikten sonra tekrar yüklersiniz..

tsubasaozora
23-12-2010, 03:29
çözümü çok basit telini itunes a bağla daha sonra sync i iptal et. sonra telefonun simgesi çıkacak solda ona sağ tıkla transfer purchases de. bende işe yaradı.

ByWanT
23-12-2010, 03:30
Cözümü cok basit, simdiye kadar itunes synci hep acik biraktim, her seferindede sorun olmadan, installous üzerinden yükledigim herseyi itunes librarye kopyaladi cihaz.

Sync sirasinda silinecek diyor, hayir diyeceksiniz ve demeden önce dont ask again i sececeksiniz. Sonra yukarida dediginiz gibi sync yapmayacak. Hayir dedikten sonra tekrar sag alttaki sync butonuna basin, bu sefer iphone-ipod üzerinden satin alinmis uygulamalar (bizim durumumuzda installous uzerinden yüklenen yani) bulundugunu ve bunlari itunes library e kopyalamak isteyip istemedigimizi soracak. Yine önce dont ask again kutucugunu tikliyor ve sonrasinda evete basiyoruz. Artik bundan sonra rahat rahat itunes üzerinden kirik ipalari yükleyebili ve installous üzerinden yüklediklerimizide sorun olmadan itunes library e ekleyebiliriz.

Alphan35
23-12-2010, 20:45
çok teşekkür ederim dediğiniz gibi yaptım oldu iyi akşamlar