PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Jailbreak

outletim
22-12-2010, 12:56
Merhaba arkadaslar takıldıgım bır yerde sızlerınde yardımına ıhıtıyacım var rahat bir iphone kullanmam için.. iphone 3G ye sahibim geçenlerde elimden düştüğü için iç ve dış ekranı kırıldı genpada orjinal bir şekilde yaptırdım suan eskisinden daha iyi yalnız içinde 4,2,1 sürümü kurulmus simdi 4,2,1 surumunu jb yapacaktım kı her defasından sureklı aynı ıslemlerin yapılması gerektiği yazılmış şimdi 4,1 e düşürüp jb yi öylemi yapıyım yoksa daha alternatif bir yol gosterırmısınız kararsız kaldım ilginizden dolayı tşk ederim ..

XANTHE
22-12-2010, 13:39
4.1 firmware e donme imkaniniz varsa 4.1 de greenpoison ile jb yapin yoksa redsnow 0.9.6b6 ile jb yapin

yakup29
22-12-2010, 13:49
merhaba arkadaşlar benimde bir sorunum var yardımcı olursanız sevinirim.iphone 3g var elimde cihaz emergency call da kaldı kablo işareti var ekranda itunese bagladıgımda sim kart takmamı istiyor update ve restore kısmı ituneste çıkmıyor bu ciihazı nasıl restore yapabilirim spriit le baktıgımda 4,1 versiyon yüklü oldugunu gördüm tekrardan 4,1 yüklemek istiyorum ama ituneste restore butonu çıkmıyor.bana nasıl yardımcı olursunuz acaba

iSylar
24-12-2010, 01:13
İphone u restore moda al ardindan active edip cihazini JB yapabilrsin