PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları ipod touch 1g restore problemi

isaozdemir
20-12-2010, 20:23
iyi gunler arkadaslar ben ipod a sitedeki bilgiler ile restore etmek istedim ama yapamadim ipod itunes simgesi ve usb koblo resmi var ne yaptigimi yazayim once ilk once ipodu dfu moda almadan restore etmek istedim indirdigim ipod1 3.1.3 fr yuklemek istedim (sifth+ restore ) olmadi bu goruntu cikti simdi ise hic bir sey yukleyemiyorum
bir diger sorun ise ipodu pc baglayinca itunesi goruyor ama dfu moda alinca itunes sekronizasyon olmuyor zaten olmadigi icin dfu moda almadan restore etmek istedim ne yapmam lazim
ipod 1g versiyon 2.2
bilgisayarim masaustu pc

isaozdemir
23-12-2010, 16:36
arkadaslar kimse yardim edemiyormu ?

XANTHE
23-12-2010, 16:51
iyi gunler arkadaslar ben ipod a sitedeki bilgiler ile restore etmek istedim ama yapamadim ipod itunes simgesi ve usb koblo resmi var ne yaptigimi yazayim once ilk once ipodu dfu moda almadan restore etmek istedim indirdigim ipod1 3.1.3 fr yuklemek istedim (sifth+ restore ) olmadi bu goruntu cikti simdi ise hic bir sey yukleyemiyorum
bir diger sorun ise ipodu pc baglayinca itunesi goruyor ama dfu moda alinca itunes sekronizasyon olmuyor zaten olmadigi icin dfu moda almadan restore etmek istedim ne yapmam lazim
ipod 1g versiyon 2.2
bilgisayarim masaustu pc
Cihazı dfu moda almadan pcye bağlayın ve itunes üzerinden direkt olarak restore etmeyi deneyin.

isaozdemir
24-12-2010, 15:01
xanthe arkadasim yardimin ve ilgin icin tskler oncelikle dedigin gibi ipod u pc bagladim ve restore yapmak istedim (shift+restore) 15 dk yukleme yapiliyor uyarisindan sonra bir hata uyarisi cikti ve restore olmadi ipod da hala ayni usb koblo ve itunes simge resmi var uyari mesajinin orjinali su sekil ( benim itunes almanca )
der ipod "ipod" konnte nicht wiederhergestellt werden. ein unbekannter fehler ist aufgetreten (2003)
bunu internetten ceviri yapinca su yaziyor turkce
IPod "ipod" restore edilemedi. Bilinmeyen bir hata (2003) oluştu

bunlari yaptiktan sonra itunes ile ipod arasindaki sekronizasyonda kayboluyor ben tekrar usb kabloyu takip cikarinca yeni bir uyari aliyorum uyari su sekil orjinali:
itunes hat einen ipod im wartungszustand erkannt. sie müssen diesen ipod wiederherstellen, bevor er mit itunes zusammen verwendet werden kann
turkceye cevirince soyle birsey yaziyor:
itunes kurtarma modunda bir iPod tespit etti. bu itunes ile birlikte kullanılabilmesi için önce bu iPod geri gerek
simdi ben ne yapmam lazim biraz uzun bir yazi oldu ama umarim tam anlatabilmisimdir sorunumu lutfen cevap

iSylar
24-12-2010, 17:03
buarada 3.1.3 sürümü için SHSH kaydınız var değil mi? siz shift restoreyi bırakın sadece itunestan restoreye basın.

isaozdemir
24-12-2010, 17:15
hayir shsh kaydim yok direk indirme merkezinden indirdigim 3.1.3 dosyasini shift + restore yapmaya calisitim
shsh kaydini nasil yapacagim hakkinda link verebilirmisin
ben ipod daki usb kablo ve itunes resminden kurtulamadim ne restore oluyo ne baska bir sey yeni usb kablo aldim onunlada denedim olmuyo ipodu tamamen sifirlamam mumkun degilmi yani fabrika ayarlarina donebilirmiyim ?

MrPau
24-12-2010, 17:16
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/9-tuyo-merkezi-ana-sayfa.html buradan aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

isaozdemir
24-12-2010, 17:25
http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/9-tuyo-merkezi-ana-sayfa.html buradan aradığınız bilgilere ulaşabilirsiniz.

arkadasim tuyo merkezini okudum benim sorunum uste yazdigim gibi dfu moda almadan restore yapmaya calisitim(cunku dfu moda alinca pc sekr. olmuyo) restore olmadi ipod ekrani usb kablo ve itunes simgesi var shsh kaydim yok shift + restore yapmadanda denedim ordada diyoki butun bilgiler silinip fabrika ayarlarina donecek ama onuda yapmiyo valla anlamadim yardim edebilecek var mi?

isaozdemir
25-12-2010, 21:21
arkadaslar benim problemi anlayan ve yardim edebilecek birisi var mi

XANTHE
25-12-2010, 21:29
Cihazınızı dfu moda aldıktan sonra direkt olarak itunes ile restore edin, shift + restore değil yani direkt olarak restore tıklayarak restore edin.