PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Multitasking Hk.

Tra4nce
19-12-2010, 15:41
iPhone 3GS telefonu Sn0wbreeze ile jailbreak yaptım. Orda multitasking seçeneğini seçmeden jailbreak yapmama rağmen multitasking özelliği telefona yüklenmiş. Sürüm 4.1. Bu multitaskingi devredışı bırakmanın bir yolu varmıdır ?

ByWanT
19-12-2010, 15:45
Multitasking 3gs ve 4 lerde standart bir özelliktir. Firmware ile otomatik olarak yüklenir. Millet 3g sine ipoduna mt yi eklemek icin ugrasiyor, sizde telefonunuzda standart olan bu özelligi devre disi birakmaya calisiyorsunuz, oldukca enteresan..Cydiada devre disi birakmanizi saglayacak programlar vardi ama aklima gelmiyor. Bilen bir arkadas ismini yazar.

Tra4nce
19-12-2010, 15:48
Multitasking 3gs ve 4 lerde standart bir özelliktir. Firmware ile otomatik olarak yüklenir. Millet 3g sine ipoduna mt yi eklemek icin ugrasiyor, sizde telefonunuzda standart olan bu özelligi devre disi birakmaya calisiyorsunuz, oldukca enteresan..Cydiada devre disi birakmanizi saglayacak programlar vardi ama aklima gelmiyor. Bilen bir arkadas ismini yazar.

[gl=12.gif] Şarj fazla yemesin diye...

ByWanT
19-12-2010, 15:50
[gl=12.gif] Şarj fazla yemesin diye...

Eger düzgün bir sekilde kullanirsaniz, her acitiginiz seyi arka planda birakmazsaniz, isiniz bittiginde kapatirsaniz sarj yemez.

Tra4nce
19-12-2010, 15:50
zToggle programı diye bişey buldum. Umarım işe yarar.

ByWanT
19-12-2010, 15:51

Evet oydu yanlis hatirlamiyorsam

GKTG
19-12-2010, 15:51

Z toggle den açıp katabilirssiniz. Ya da Cydia dan Disable Multitasking i yükleyerek istediğiniz taktirde mt yi kapatabilirsiniz.