PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iphone 4 wi-fi problemi

drkn34
18-12-2010, 22:31
İyi akşamlar

Amerikadan aldığım iphone 4 ü evdeki modemime wifi üzerinden bağladım.Bağlanmada bir problem oluşmadı fakat google ın ana sayfası haricinde hiçbir siteye girmiyor app store açılmıyor.Sorun modemdemi yoksa iphone damı anlıyamadım?Wifi a bağlı gözüktüğü halde interneti kullanamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

drkn34
18-12-2010, 22:42
Problemin neden kaynaklandığını bilen yardımcı olabilicek biri yokmu acaba ??

ByWanT
18-12-2010, 23:18
Acele etmeyip sabrederseniz illa ki yardim eden biri cikar.

Ayni modem ile bilgisayarinizdan internete girebiliyormusunuz?

GKTG
18-12-2010, 23:24
İyi akşamlar

Amerikadan aldığım iphone 4 ü evdeki modemime wifi üzerinden bağladım.Bağlanmada bir problem oluşmadı fakat google ın ana sayfası haricinde hiçbir siteye girmiyor app store açılmıyor.Sorun modemdemi yoksa iphone damı anlıyamadım?Wifi a bağlı gözüktüğü halde interneti kullanamıyorum.Yardımlarınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler

Yöneticimizin dediği gibi Aynı modem ile bilgisayarınızdan bağlanabiliyor musunuz? Birde Ayarlar/Genel/Sıfırla dan Ağ Ayarlarını sıfırlamayı deneyin.

gezgin38
28-09-2011, 00:36
selamlar öncelikle..aynı sorun şu anda bendede oluştu pc de internet var.. ayrıca diğer iphone 4 te wifi var ancak internete girmiyor. olabilecek tüm herşeyi yaptım ağ ayarlarını sıfırladım.cihazı kapadım açtım uçak moduna aldım ve en son olarakta yeniden restore from backup yaptım ama yinede olmadı... başka neden olabilir acaba.. yardımlarınız için teşekkürler...

gezgin38
28-09-2011, 00:55
sorunu çözdüm tşkler dns ayarlarını 208.67.222.222 yaptım düzeldi...

selamlar öncelikle..aynı sorun şu anda bendede oluştu pc de internet var.. ayrıca diğer iphone 4 te wifi var ancak internete girmiyor. olabilecek tüm herşeyi yaptım ağ ayarlarını sıfırladım.cihazı kapadım açtım uçak moduna aldım ve en son olarakta yeniden restore from backup yaptım ama yinede olmadı... başka neden olabilir acaba.. yardımlarınız için teşekkürler...