PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Uygulamalar olmuyor

iSafsata
17-10-2008, 21:38
Ben iphone'umu henüz Turkcell'den aldım. Doğal olarak jailbreak henüz yapılı değil. Ama asıl sorum şu;

Ben iphone'u ilk alınca ilk olarak kaydettirdim Türkiye üzerinden. Ve denemek üzere itunes'dan bedava bir uygulama indirdim. Programı yüklemek istediğim zaman ""the application"[programın adı]"was not installed on the ipod because you are not authorized for it on this computer """ hatası aldım. Ardından aklıma şu geldi:

Benim 2 adet bedava itunes üyeliğim var. Biri Amerika'dan diğeri Türkiye üzerinden. Programı itunes Amerika'dan indirdiğim için çalışmadığını, sonra Türkiye'den başka bir uygulama indirince yüklendiğini gördüm. Şimdi benim sorum şu, Jailbreak'in ardından buradan kırılmış uygulamaları indirirken sorun yaşar mıyım bu şekilde? Cevaplarınız için şimdiden saolun...

fantazi
17-10-2008, 21:46
iphone 3 g jb siz bilmediğim için uygulama neden çalışmıyor bilemiyoru fakat jb yaparsanız bütün crackli applestore oyunlarını sorunsuz oynayabilirsiniz.

[JW]
17-10-2008, 22:12
Bu şekilde sorunlar yaşamazsınız.Yani yüklerken sorun çıkmaz fakat aşağıdaki linkte görebileceğiniz farklı bir kaç sorunla karşılaşabilirsiniz.Onların da çözümlerini rehberde yazmaya çalıştık.

http://www.ikaynak.com/forum/kirilmis-appstore-uygulamalarini-yukleme-t291.0.html