PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ipod touch 4G icin tavsiyeleriniz

DeDeLi
16-12-2010, 19:32
beyler iyi aksamlar cümleten benim sorum olacaktı ipod 4 kullananlara ve bilgisi olanlara.iphone 3G yerine itouch4 almak istiyorum sizce bu fikir nasıl?ipod4 alırken dikkat etmem gereken hususlar var mı özellikle??daha önce pod kullanmadıgımdan bilmiyorum.birde ipod4 64 GB fiyatlarını bilena rkadaslar var mı? 32 de olabilir ? son sorumda 8 32 64 bu ipodlarda sadece GB farkı mı var baska farklılıklar var mı ? teşekkürler şimdiden

GKTG
16-12-2010, 19:36
beyler iyi aksamlar cümleten benim sorum olacaktı ipod 4 kullananlara ve bilgisi olanlara.iphone 3G yerine itouch4 almak istiyorum sizce bu fikir nasıl?ipod4 alırken dikkat etmem gereken hususlar var mı özellikle??daha önce pod kullanmadıgımdan bilmiyorum.birde ipod4 64 GB fiyatlarını bilena rkadaslar var mı? 32 de olabilir ? son sorumda 8 32 64 bu ipodlarda sadece GB farkı mı var baska farklılıklar var mı ? teşekkürler şimdiden

İphone dan pek farkı yok. Kullanımda tek fark unlock yapılmamasıdır. Son nesilde sadece GB farkı var.

DeDeLi
16-12-2010, 20:01
(http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-tasinabilir-muzik-mp3-mp4-calar-apple-ipod-touch-64gb-garantili-faturali-ast/detay?source=promotion_topl&)ipod touch 4 alırken dikkat etmem gereken hususlar var mı peki? kafaya iyice koymusum heralde:)

Berkayds
16-12-2010, 20:35
size bir tavsiyem olucak eger butceniz uygunsa 32 veya 64 GB lik modellerden birini alin ozellikle videolar HD olduklarindan dolayi buyuk boyutlara sahip bu yuzden 8gblik model ihtiyaclarinizi karsilamaya bilir ben sahsen sir bu yuzden ilk olarak 8gb aldigim ipodumu 32 bir modelle degistirdim.

DeDeLi
16-12-2010, 20:39
Cok sagolasın tavsiye icin.64 GB düşünüyorum tabi bütceme göre dedigin gibi.32GB da uygun.bu işler biliyorsunuz biraz da sans işi denk gelirse güzel fırsatlar hemen degerlendirmek gerek..ipod touch kullnan biri olarak 3Gyi satıp itouch 4G almak mantıklı mı sizce?

Berkayds
16-12-2010, 20:47
ipod touch 4g ozellikle fiyatiyla iphone 4 un sunduklarini cok daha ucuza sunuyor bence iphone 3g nii satip itouch 4g almak mantikli birde bence iphonenu satinca kullanicaginiz telefonu iphonenuzu satmadan deneyin sonradan pisman olmayin tabii onemli olan sizin gorusunuz

DeDeLi
16-12-2010, 20:54
cok sagolasın kardeşim şimdi daha netleşti.zaten iphoneu su anda 2. tel olarak kullanıyorum.3 ay unlock bekledigim icin alısmısım fazlasıyla ipod olarak kullanmaya devam ediyorum o yüzden heralde:) sınavlar bitsin türkiyeye geleyim onunlada ugrasalım birazcık:)