PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Winterboard tema wallpaper değiştirme..

Esqape
12-12-2010, 21:30
Merhabalar.

Sorunum su winterboard temaları yukledikten sonra eger kullanılan bir Winterboard tema varsa wallpaper yapmak istedigim bir resmi secip ayarladıgımda hala temanın kendi wallpaperi kullanımda oluyor. Fakat ayarlarda benim ayarladıgım tema sanki kullanımdaymıs gibi gozukuyor.

Cevaplarınız Bekliyorum . Tesekkurler

iSylar
12-12-2010, 21:34
evet normal olarak senin sectigin wallpaper kullanilmaz temanin kendi wallpaperi kullanilir

GKTG
12-12-2010, 21:36
Merhabalar.

Sorunum su winterboard temaları yukledikten sonra eger kullanılan bir Winterboard tema varsa wallpaper yapmak istedigim bir resmi secip ayarladıgımda hala temanın kendi wallpaperi kullanımda oluyor. Fakat ayarlarda benim ayarladıgım tema sanki kullanımdaymıs gibi gozukuyor.

Cevaplarınız Bekliyorum . Tesekkurler

Şöyle yapabilirsiniz: Tema rar içindeyken wallpaper i istediğiniz bir wall. ile değiştirip cihaza öyle atıp winterboardla aktif edin.

cem tanriover
12-12-2010, 22:01
bildiğim kadarıyla winterboard'da select themes bölümünde kendinden bulunan seçeneklerde user wallpaper gibi bir seçenek vardı. o seçeneği seçip respring yaparsanız olur diye biliyorum.