PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Telefon alacağım!

İVaDeR
06-12-2010, 18:59
S.a.Ben ipod touch 4g alacaktım ama bir yerden biraz para gelecek.Sizce android bir telefon mu yoksa Wave mi.Başka alternatifleriniz varsa söyleyin.Telefonları Sa.....den sitesinden bulursanız sevinirim[:)]

hayrullah
06-12-2010, 19:11
sana tavsiyem o dediğin yerden almaman eğer tam olarak güveniyorsan veya elden alacaksan al.

İVaDeR
06-12-2010, 19:19
Kapıda ödemeli alacağım.Ve inceleyerek tabii ki de tavsiyen nedir ? :D

DeviLJoN
06-12-2010, 19:30
e-ticaret yoluyla aldıktan sonra bir sorun çıkmıyor. e-ticaret ile alın.

İVaDeR
06-12-2010, 19:38
Peki hangi telefon?

forgta
06-12-2010, 19:56
Ben oyun oynicam program yuklicem diyosan ipod touch4 g al derim ben

GKTG
06-12-2010, 19:57
Size tavsiyem iPod touch 4G doğrultusundadır. Tabi siz bilirsiniz...

hayrullah
06-12-2010, 20:06
gktuğa katılıyorum ipod 4

İVaDeR
06-12-2010, 20:33
Ya tabi doğru söylüyorsunuz da,kamerası berbat ve 1 sene sonra 5.nesil çıkacak.Ben hep ipod touch değiştirmek istemem.Sormak istediğim hangi android telefon? 400-550 arası sahibinden sitesinden.

GKTG
06-12-2010, 20:35
Ya tabi doğru söylüyorsunuz da,kamerası berbat ve 1 sene sonra 5.nesil çıkacak.Ben hep ipod touch değiştirmek istemem.Sormak istediğim hangi android telefon? 400-550 arası sahibinden sitesinden.

Seneye yeni nesili çıkacak diye düşünürseniz hiçbir cihazı alamazsınız ki. Bence iyi düşünün...

İVaDeR
06-12-2010, 20:47
Ama telefon özelliği yok.Göktuğ.O paraya telefon alınmaz mı?

forgta
06-12-2010, 21:32
O paraya tek tavsiyem ipod touch 4g gercekten iyi dusunun ve ben siz 1000 liram var desenizde ipodtouch alin derdim cihaz baya hizli bi cihaz ve uygulama bakimindan cok iyi. kamera konusunda size katiliyorum foto kalitesi kotu videosu fena degil ama ben telefonu tercih etmedim bu arada bu ikinci ipodum ilk 2g kullaniyodum simdi 4g kullaniyorum gayet memlunum yani karar sizin bu arada igktg nun dedigi cok dogru butun elektronik cihazlar icin ayni sey soz konusu surekli iyisi hep cikacaktir

İVaDeR
06-12-2010, 22:07
Acaba 1-2 ay sonra 3ds çıkacak.Onu mu alsam?Ya da şimdi alırım ipod touch 4g yi sonra satıp bir tane Nintendo 3ds alacağım.Ne dersiniz.Tabi burası iphone forumu tabii ki alma diyeceksiniz ama belki nintendo sahibi vardır

MrPau
06-12-2010, 22:11
iice cırkını çıkardın farkındamısın? Madem böyle düşüncelerin var başta niye telefon diyosun :) Ne adamsın ya :)

İVaDeR
06-12-2010, 22:21
Ya abi ben böyle bir insanım ne ypayım.İnsan fikrini değiştirmekte özgürdür.Bende yorumlara göre fikrimi değiştiriyorum ne yapayım.Sonuçta 10 tlye bir kulaklık almıyoruz.İphone alacak kadar param yok öğrenciyim [gl=47.gif]

MrPau
06-12-2010, 22:38
Telefonun varsa git ipt4g al. Ha telefonum yok diyosan git bi android telefon al. Madem öğrencisin bence hiçbişey alma o paranı biraz daha biriktir git bi 2. el iphone 3gs veya 4 al :D

SaTuSa
06-12-2010, 22:57
İyisimi bulursan bir tetris al, sıkılırsan koyarsın bir kenara hem bütçenide sarsmaz...

İVaDeR
06-12-2010, 23:31
Allah allah.Daha forumda yeniyim.Niye böyle konuşuyosunuz anlamadım.Neyse saolun allah razı olsun .[:(]

hayrullah
06-12-2010, 23:37
seni anlıyorum çok kararsız bir yapın var ama birşey yapmak istiyorsan o konu hakkında belli bir ideallere sahip olursan sonuca daha rahat ulaşırsın . herşeyi düşünürek hareket etmelisin.

İVaDeR
06-12-2010, 23:41
Saol abi ama bir yandan Wave bir yandan ipod touch 4g.Ne yapayım.Bunu şimdi samsung forumuna yazsam herkes Wave der.Aradaki fiyat farkı 80 tl.Ne dersin

hayrullah
06-12-2010, 23:49
Saol abi ama bir yandan Wave bir yandan ipod touch 4g.Ne yapayım.Bunu şimdi samsung forumuna yazsam herkes Wave der.Aradaki fiyat farkı 80 tl.Ne dersin

biri telefon biri eğlence aracı bak sana kesin konuşiyim ipod tamamen eğlence aracı oyun film müzik internet hele hele uygulamarıyla tartışılmaz. samsung telefon ve ipod ta yapacaklarınnın yarısını bile rahatca yapamazsın telefonun varsa direk ipod al . ipod un içinde bir dünya saklı. şöyle düşün elinde samsung telefonumu gören daha çok ilgi duyar ipod mu ? buradan arasında ki farkı basit yoldan anlaya bilirsin. ipod ekran kalitesi tartışılmaz sana tercihim KESİNLİKLE IPOD 4 . pişman olmuyacaksın . (diğer abiler seni terslemediler bu arada sadece doğru şekilde düşünmeni sağlamak için dediler bence) iyi forumlar

İVaDeR
07-12-2010, 16:56
Saol hayrullah.İpod touch 4g alıyorum.:D

hayrullah
07-12-2010, 17:18
hayırlı olsun pişman olmazsın ;)

İVaDeR
07-12-2010, 17:29
Olursam parasını verirsin zaten sorun yok :D (fiyatı biraz kabartarak :D)

hayrullah
07-12-2010, 17:55
memnun kalırsan sen verecekmisin ? :D

İVaDeR
07-12-2010, 21:15
Hayırrr .D Ama senin iphone la takas yaparım :D

İVaDeR
07-12-2010, 21:17
Peki son bir soru daha sorabilirmiyim?İphone 3g(2. el) mi alsam işimi görür daha fazla yoksa İpod touch 4g mi (sıfır)

Afanasyevo
07-12-2010, 22:13
S.a.Ben ipod touch 4g alacaktım ama bir yerden biraz para gelecek.Sizce android bir telefon mu yoksa Wave mi.Başka alternatifleriniz varsa söyleyin.Telefonları Sa.....den sitesinden bulursanız sevinirim[:)]

Belirttiğin siteden alacaksan mutlaka satıcı ile görüşüp tanışarak elden almaya bak. Aksi takdirde yani farklı şehirlerde isen tavsiye etmem. Bir tavsiyede, mutlaka telefon görüşmesi yap ve telefon numarasını veren üyeleri tercih et. Böylelikle karşındaki kişinin sesinden kişilik analizi yapabilir ve kararını daha sağlıklı verebilirsin.
Gelelim sorularına; Asla Wave alma... Aslında harika bir telefon ama BADA yazılımına ait yeterince uygulama ve oyun alternatifin yok. Samsung da bu ayrıntıya pek önem vermiyor. Zamanla gelişir mi bilemeyiz ama o zamanın gelmesini beklemek elindeki telefonu modası geçmiş bir telefon haline dönüştürebilir.
Android telefonlar gayet güzeldir tavsiye ederim. Yalnız mümkünse üst sınıf bir telefon almalısın (Desire, N1 vb.) . Aksi takdirde seçimin iPod olmalı. Ama... Telefonu ayrı Medya aygıtını ayrı taşımak istemiyorsan iPhone' da alabilirsin ki iPod ile kıyaslarsan ben iPhone öneririm.

hayrullah
07-12-2010, 23:03
ipod touch 4 sıfırın her zaman yeri farklıdır ve ipod ekran kalitesiyle tartışılmaz...

ankarag3lü
08-12-2010, 00:08
arkadaşım seni anlayabiliyorum birde ben yardımcı olmaya çalışayım.

1. şu an ipod touch 4g kullanıyorum bu yaz amerikadan aldım bundan once de 2g vardı onuda arkadaşım getirmişti.
türkiyee ipod touch4g ne kadara satılıyor bilmiyorum ama 600 liradan yukarıysa ki öyledir tahminim bence değmez hiç o parayı verme yani ben senın yerınde olsam almazdım. neden boyle dıyorsun diyecek olursan ipod touch için o kadar para etmeyeceğinden değil türkiyede cok pahalı tamam cok guzel mukemmel bı cihaz ama maalesef ülkmizde pahalıya satılıyor

2. telefon alacağım demişsin sana şu sorum olacak eger su an kullandığın telefondan memnun değilsin telefonun eski bi telefonsa evet telefon al ama telefon alıyorkende alacağım yeni telefon dokunmatik ekran olsun geniş ekran olsun bir çok uygulama oyun olsun felan dıyorsan da iphone dan başka bı telefon senin ihtiyacını karşılamaz ki zaten hiç bir telefonun dokunmatiği de iphone kadar başarılı değil ayrıca artık tüm dünya ve yazılım şirketleri artık appple uygulama oyun vs. üretiyor yani artık dünya apple için dönüyor desek yanlış olmaz

bir de bunları gözardı etme derim ben

not: şuna da değinmeden geçemeyeceğim hakikaten açtığın başlık ve kendi hakkındaki tespitin çok doğru [gl=12.gif]

İVaDeR
08-12-2010, 15:54
400-450 arası bir fiyata alacağım.550 tl birikmiş param var.

İVaDeR
10-12-2010, 19:14
merhaba arkadaşlar :( .İpod touch 4g alacaktım sıfır 400tlye ama ailem izin vermedi.Ben de telefon alacağım.Bana android ya da android gibi oyunları olan bir telefon önerirmisiniz.Yarın alacağım.Sah..den sitesinden bulursanız sevinirim mağazadan.Sah..den sitesinde sıfırları çok ucuz.Neden kendin bulmuyorsun dersen ben baktım ama oyun kalitesini ses kalitesini vb. bilmiyorum.Hangi telefonu önerirsiniz.Sadece Sah..den sitesinden.Garantili ve sıfır arıyorum.Oyun kalitesi iyi olsun yeter.2 el düşünmüyorum.[:'(] Samsung S8000 jet oyun kalitesi iyi mi oyunları var mı?

Bütçe:300-420

emrahegrek
10-12-2010, 20:24
yanlış forumda sormussunuz ama nezaketen cevaplayayım eğer iphone almasaydım ki bu biraz akıldışı olurdu ( kimse yanlış anlamasın evet butce meselesi )
1 htc desire hd
2 htc desire
3 htc hd2 ( bu android değil )
4 samsung wave ( bu da değil :))) )
5 samsung galaxy s ( galiba bu da değil :))) )
Alırdım... tabi bunlar senin soylediğin fiyata gelmez o fiyataaaaa hımmmm
bildiğim bir android yok ( ya da ilgimi çeken )
iyi forumlar...

ipodmini
10-12-2010, 20:30
general mobile mı öyle birşey olması lazım çin malı androidli o fiyata veya turkcell t10 al o fiyata anca onlar vardır..

SaTuSa
10-12-2010, 20:34
İki konunu birleştirdim, aynı muhabbet için her seferinde farklı konu açmaya gerek yok