PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları DFU Moduna giremiyorum..

ibonez
14-10-2008, 21:04
kardes ben galiba yanlıs yapıyorum şimdi nasıl yapıcam ipod pc e bağlı herşey acık ben power tusuna basıyorum kırmızı şerit geliyo onu kaydırıp ipod u kapatıyorum sonra power a basarak acıyorum elma cıkınca hemen home a da basıyorum sonra ipod kapanıyo elimi hemen power dan cekiorum home a devam ediyorum sonra aygıt sesi gelio o kadar hiç yzı filan yok

[JW]
14-10-2008, 21:09
Tamam şu an dfu modundasınız.İşleminize devam edebilirsiniz..

ibonez
14-10-2008, 21:14
işte ortada işlem yok ipod la pc arasında bi bağ kalmıyo.

The iPod ''iPod'' could not be restored. An unknown error occurred while reading  ''from the device
bu hatadan kurilim die yapıyorum baska hata geliyo

Üst üste iki mesaj yerine düzelt butonunu kullanalım..
-[JW]

[JW]
14-10-2008, 21:16
Şu an karşılaştığınız hata hangisi?

ibonez
14-10-2008, 21:23
dfu ya alınca dıdıt die se gelio baska bişey yok sonra kabloyu cıkarıp yine taktım itunes deki hatayı yazıyorum

an ipod has been detected,but it could not be identifield properly,Please disconnect and reconnect the İpod,then try again.An unknown error occured(2005)

kards ben bu soruyu sana 1 kere daha sormustum usb den kaynaklanıyo olabilir demişti ama sonra aynı usb 4 gün önce tanıdı sonra dün biaha görmedi

ibonez
16-10-2008, 21:30
sorunu nası gidericeğim konusunda bilgisi olan yokmu

seko5280
26-07-2009, 03:57
dfu moduna giremiyorum.bende usb kablosunu takinca ses cikartiyor ondan haricinde yazdiginiz gibi yapiyorum ne pc de tgörünüyor nede ses geliyor anlamadim ben nerde hata var.ne yapmam gerekiyor?yardimci olursaniz sevinirim.jealbreak yapmaya calisiyorum ama dfu ya giremiyorumbir türlü.yardim lütfen