PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Batarya Sorunu

ankarag3lü
07-12-2010, 21:46
arkadaşlar konuyu açmadan önce forumda araştırdım ama benim sorunuma benzer olan bı sorun-çözüm bulamadım bulduğum bı kou da goruntelenemıyor

Sorunlar | Çözümler (http://www.ikaynak.com/forum/52-sorunlar-%7C-cozumler/index3.html)

benim sorunum şu cihazım ipod touch 4g fw 4.1 jb li batarya çok dengesiz tam performansla kullanamıyorum biraz önce %5 idi. cydiada upgrade yaptım reboot device için kapandı açılmadı sarj bitti cihazı bilgisayara bağladığımda ise 2 dakika sonra %50 oldu zaten bugün 4.2.1e yükseltmeyi düşünüyorum da bunun çözümü sizce nedir ne yapmalıyım 4.2.1 e yükseltip redsn0w 0.9b4 ile jb ledikten sonra tekrar aynı sorunu yaşarmıyım yaşarsam o zaman mı o çözümü uygulasam yardımınıza ihtiyacım var

emrahegrek
07-12-2010, 22:03
vallah sarj sorunu zaten bariz jb yapınca bıraz daha artar ama temiz bir restore yapın biraz duzelir...

ankarag3lü
07-12-2010, 22:09
jb yapınca artar mı cidden yani zaten yapmıştım bir kere ama şimdi 4.2.1 e yükseltip jb yapınca daha da mı artacak [:(] bir de temiz bi restore derken [:)]

emrahegrek
07-12-2010, 22:14
jb yapınca artar mı cidden yani zaten yapmıştım bir kere ama şimdi 4.2.1 e yükseltip jb yapınca daha da mı artacak [:(] bir de temiz bi restore derken [:)]
evet cydia pilin dusmesine neden olur tabi ama onun ıcınden neler yukleyecegınıze de baglı bıraz bu
temiz jb derken de :)) yani hatasız bır işlem demek istedim amiyane...

ankarag3lü
07-12-2010, 22:22
valla anlatılana göre yapıyorum cihazı pek hırpalamamaya çalışıyorum ama [;)]

emrahegrek
07-12-2010, 22:23
sallayın hırpalayın bunlarda gyro var daha iyi kendine gelir :)))))