PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 3GS recovery mode sorunu.

metamorfoz
06-12-2010, 19:30
merhaba arkadaşlar öncelikle bütün yazılan recovery başlıklarını okudum ama fayda etmediği için konuyu açıyorum.
cihazım iphone 3GS 32GB 4.2.1 ben bunu son açıklanan redsnow ile ipad baseband üzerinden jb yaptım sonra başarılı bir şekilde unlock yaptım ama bu sırada back up dosyalarım başka bir pc de kaldığı için itunes üzerinden restore edip tekrar jb yapmaya niyetlendim itunes üzerinden restore sırasında hata verdi ve iphone recovery modda takıldı kaldı şu an tel'i restore etmek istediğimde 1015 hata kodu alıyorum elim kolum bağlı jb unlock umrumda değil yeterki açılsın..

XANTHE
06-12-2010, 20:33
merhaba arkadaşlar öncelikle bütün yazılan recovery başlıklarını okudum ama fayda etmediği için konuyu açıyorum.
cihazım iphone 3GS 32GB 4.2.1 ben bunu son açıklanan redsnow ile ipad baseband üzerinden jb yaptım sonra başarılı bir şekilde unlock yaptım ama bu sırada back up dosyalarım başka bir pc de kaldığı için itunes üzerinden restore edip tekrar jb yapmaya niyetlendim itunes üzerinden restore sırasında hata verdi ve iphone recovery modda takıldı kaldı şu an tel'i restore etmek istediğimde 1015 hata kodu alıyorum elim kolum bağlı jb unlock umrumda değil yeterki açılsın..

Cwf üstüne jailbreak yaptınız ve ardından yeniden jailbreak, bu durumda cihaz açılmıyo zaten. Size tavsiyem cihazı direkt olarak itunes üzerinden restore etmenizdir 4.2.1 fw ile. Eğer olmazsa 4.2.1 cfw forumda var redsnowla custom dfu moduna alıp restore edeceksiniz.

metamorfoz
07-12-2010, 00:34
üstat sağolasın varolasın ne kadar dua etsem az herşey için çok çok sonsuz teşekkür ederim..

WaGrAnT
07-12-2010, 18:44
arkadaşlar cihaz 3gs 16gb itunes den restore yapmak istedim 4.2 sürümü indirdim restore dedim yükledi yükledi recovery modda takılı kaldı yükleme yapmıyor daha ne yapmam gerekiyor?

WaGrAnT
07-12-2010, 19:26
arkadaşlar recovery moddan nasıl çıkarım ?

emrahegrek
07-12-2010, 20:20
tınyumbrella programı ile...

XANTHE
07-12-2010, 20:43
Tinyumbrella olmazsa iReb le de recoverymoddan çıkarabilirsiniz..

abutboyaci
07-12-2010, 21:00
kabloyu pc den sökmeyi unutma. bazen kablo takılı kaldığında çıkamıyorsun.

unutmaman gerken bir şey de şudur: hata veriyorsa bilgisayara bağladığın usb'yi değiştir, başka usb'ye tak. bazen sorun çözülüyor.