PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ters bişeyler var

zhyya1
06-12-2010, 19:27
jb yaptım ipod touch 1g cihazmı . sonra cydia ya kaynak yüklerken vbi iki uyarı verdi ve instllus falan yüklendi ama şuan jb li uygulama veya oyun attığımda çalıştırmıyor instllustanda oyun ve uygulama indirmiyor yarıda kalıyor. ne yapmalıyım ?=?

dean
06-12-2010, 19:32
jb yaptım ipod touch 1g cihazmı . sonra cydia ya kaynak yüklerken vbi iki uyarı verdi ve instllus falan yüklendi ama şuan jb li uygulama veya oyun attığımda çalıştırmıyor instllustanda oyun ve uygulama indirmiyor yarıda kalıyor. ne yapmalıyım ?=?
Cydia'dan kurduğunuz uygulamalar yükleniyor mu? Installous'u farklı kaynaktan yüklemeyi deneyin birde. Ağ ayarlarınızı sıfırlayıp tekrar deneyin.

zhyya1
06-12-2010, 19:33
i tunesten buradan uygulamalrı indirgiğimi atıyorum çalıştırmıyor.

dean
06-12-2010, 19:42
appsync, afc2add falan kuruludur herhalde değil mi? Önceden çalışan bir uygulama varsa onu deneyin birde. Belki sürüm farkından dolayı açmıyor olabilir attığınız uygulamayı...

zhyya1
06-12-2010, 19:43
şuan cydia yı açtığımda uyarı geliyor. aynen şöyle
''error:refreshing data
gpg errorr : hptt://cydia.xsellize.com./Release . the following signatures were invalaid.nodata 1 nodata 2 ..'' şeklinde devam ediyor.. sizcde nerde hata yaprtım ?

zhyya1
06-12-2010, 19:48
appsync kurulurkende uyarı veriyor '' error:running
sub-process/usr/bin/dpkg returned an errore cod (1) şeklinde.
kusura bakmayın sizide meşgul ediyorum ama .. :/

dean
06-12-2010, 19:52
appsync kurulurkende uyarı veriyor '' error:running
sub-process/usr/bin/dpkg returned an errore cod (1) şeklinde.
kusura bakmayın sizide meşgul ediyorum ama .. :/
Estğ. ne meşguliyeti. Yeniden restore yapın isterseniz. Jb yapmadan önce de appstore'dan ücretsiz bir uygulama indirin.

zhyya1
06-12-2010, 20:01
gecen günde restore ettm ücrtsz uygulama indirdim. bugunde yapayım ddm. yne aynısı oldu. yani ddginz yöntemi önceden yaptım fayda vermedi. ...

XANTHE
06-12-2010, 20:28
gecen günde restore ettm ücrtsz uygulama indirdim. bugunde yapayım ddm. yne aynısı oldu. yani ddginz yöntemi önceden yaptım fayda vermedi. ...

O halde yeniden restore + jailbreak yolu gözüküyor size..