PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iphone pc arasındaki bağlantı sorunu

@VCI
05-12-2010, 01:18
Arkadaşlar öncelikle burdaki faydalı paylaşımlar için herkese teşekkür ederim.Fakat benim pc ile iphone bağlantısında problemim var büyük dosyalarda sanki iphonun kablosunu çekmiş gibi tak bağlantı kopuyor itunesde,iphone browserda,ifonboxda hatta iphone pc suitte bile denedim hepsinde uygulama yüklenmeye başlıyor sonra sanki fişi çekmiş gibi iphone bağlı değilmiş gibi tak gidiyor.Normal boyut olarak ufak uygulamalarda sorun yaşamıyorum fakat boyut büyürse bağlantı gidiyor.İphone tunel suite ile kablosuz bağlanmayı denedim ondada bossprefs uygulamasını cydiadan kurdum fakat uygulamayı çalışdıramadım.Uygulamayı açdığımda geri kapanıyor öğle olunca kablosuzda bağlanamadık.Anlıyacağınız arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim şimdiden ilginize teşekkürler...

SAYGILARIMLA

nikree
30-12-2010, 23:56
Aynı sorun bende de var :( Pc ye baglayıp itunes ile senkronizasyon yaparken, yarıda kendiliğinden bağlantı ve sarj kesiliyor, pc kitleniyor. Sorun itunesdandır dedim ama ifunbox ilede aynı sey oluyor.. Kabloda temassızlık olsa, prizden sarj olurken fark ederdim. İphone u restore yaptım, itunes u silip yeniden yukledim hatta pc ye format bile attım ama hala aynı sorun :(( Restore sonrası ilk bağlantılarda sorun yok ama ikinci veya üçüncü denemelerde itunes da ifunbox da baglantı kesiyor..

Lütfen yardım

XANTHE
31-12-2010, 01:07
Aynı sorun bende de var :( Pc ye baglayıp itunes ile senkronizasyon yaparken, yarıda kendiliğinden bağlantı ve sarj kesiliyor, pc kitleniyor. Sorun itunesdandır dedim ama ifunbox ilede aynı sey oluyor.. Kabloda temassızlık olsa, prizden sarj olurken fark ederdim. İphone u restore yaptım, itunes u silip yeniden yukledim hatta pc ye format bile attım ama hala aynı sorun :(( Restore sonrası ilk bağlantılarda sorun yok ama ikinci veya üçüncü denemelerde itunes da ifunbox da baglantı kesiyor..

Lütfen yardım

Sorun ya bağlantı kablonuzdan ya usb sürücünüzden veya antivirüs programınızdan gibi gözüküyor.

nikree
02-01-2011, 23:02
Farklı kablo, anti virüsü kaldırmayı denedim.. Usb lerin hepsi aynı seyi yapıyor, ayrıca flash disk ve Harici disklerde baglantıyı kesmediği için o seceneğide eledim.
Baglantıyı kestiği zaman, appsync 4.2 yi silip tekrar yüklüyorum, o da olmazsa tekrar redsnowla jailbreak yapıyorum sorun bi süre çözülüyor..

Makinam Old bootrom olmasına rağmen, new Bootrom için cıkacak redsnow'u bekliyorum. Birde onu deneyeceğim belki sorun çözülür..