PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları ipod aldım

denixex
01-12-2010, 21:02
merhaba arkadaşlar bugün internet üzerinden ipod4 32gb modelini almış bulunuyorum. yarında elime ulaşacak büyük ihtimal.
alınca ilk olarak neler yapmalıyım. şarjı falan nasıl yapcam 7-8 saat falan şarj yapmak gerekir mi ilk aldğımızıda. herhalde usb kablosu ile pcden şarj yapcaz.versiyon olarak ne yapayım. 4.2nin jbsi çıktımı? yoksa hiç fw jb falan şimdilik yapmayım adam akıllı bir fw ve jb çıkınca onumu yapayım? başka neler yapabilirim?

TuRkHoT
01-12-2010, 21:06
Öncelikle konu basliginizi düzenleyin aksi taktirde konunuz silinecektir :)
Basliginizda "Yardim" kelimesini kulanamaz siniz :)

GKTG
01-12-2010, 21:14
merhaba arkadaşlar bugün internet üzerinden ipod4 32gb modelini almış bulunuyorum. yarında elime ulaşacak büyük ihtimal.
alınca ilk olarak neler yapmalıyım. şarjı falan nasıl yapcam 7-8 saat falan şarj yapmak gerekir mi ilk aldğımızıda. herhalde usb kablosu ile pcden şarj yapcaz.versiyon olarak ne yapayım. 4.2nin jbsi çıktımı? yoksa hiç fw jb falan şimdilik yapmayım adam akıllı bir fw ve jb çıkınca onumu yapayım? başka neler yapabilirim?

Aldığınız zaman yanında verilen kullanma klavuzunu okumanız daha iyi olur. Diğer ek bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz.
Konu Başlığınızı forum kurallarına göre düzenleyiniz. "Yardım, acil, lütfen" kelimelerini konu başlığında kullanmak yasaktır.

denixex
01-12-2010, 21:19
tamam arkadaşlar düzelttim. yalnız ipod yurtdışından geldiği için nasıl okuyacağım ?

GKTG
01-12-2010, 21:23
tamam arkadaşlar düzelttim. yalnız ipod yurtdışından geldiği için nasıl okuyacağım ?

Ozaman cevap vereyim.Şarj etmek için pc veya macinize iTunes in yeni versiyonunu www.apple.com/itunes/ (http://www.apple.com/itunes/) adresinden indirerek kuracaksınız. Cihazın kutusundan çıkan USB kablosunun bir ucunu pc ye bir ucunu cihaza bağlayarak işlemleri yapacaksınız. Cihazın maximum şarj süresi 4-5 saattir.

AppleWolf
01-12-2010, 21:30
İtunes Yükledikten Sonra Telefonu İtunese Tanıt Zaten Kendisi Soruyor Sende SYNC ve Next Gibi bir seçene olucak ona tıklarsın yüklenir jailbreak olayını ise hemen yapma derim forumu 1-2 hafta iyice bir dolaş jailbreak nedir falan iyice anla sonra jb yap.Yanlış Birşey Yapıp Kendini Üzme Derim

denixex
01-12-2010, 22:38
hocam versiyonu kaça yükseltmemi tavsiye edersiniz yedekleme falan bişeyler almam gerekir mi?

GKTG
01-12-2010, 23:29
hocam versiyonu kaça yükseltmemi tavsiye edersiniz yedekleme falan bişeyler almam gerekir mi?

JB yapacaksanız 4.1 versiyonunu tercih ederim. 4.2.1 de bağımlı jb (cihazı her kapatmada tekrar jb yapmak gerekiyor) yapılabiliyor.

denixex
03-12-2010, 16:34
bugün elime geçti ipod acaba itunese bağlayınca SYNC ye mi yoksa next e mi tıklıycam birde itunes son sürüm olmak zorundamı şimdilik son olarak acaba şarjının iyi gitmesi için bataryayı nasıl kullanmalıyım. ful doldurup ful boşaltmalımıyım ilk şarjını ne kadar yapmalıyım ve diyelim bir süre sonra bataryası boşaldı nasıl değiştirebilirim ?

XANTHE
03-12-2010, 16:43
bugün elime geçti ipod acaba itunese bağlayınca SYNC ye mi yoksa next e mi tıklıycam birde itunes son sürüm olmak zorundamı şimdilik son olarak acaba şarjının iyi gitmesi için bataryayı nasıl kullanmalıyım. ful doldurup ful boşaltmalımıyım ilk şarjını ne kadar yapmalıyım ve diyelim bir süre sonra bataryası boşaldı nasıl değiştirebilirim ?

Cihazı itunes a bağlayın ve sync yapın, üzerindeki sürüm neyse onu kullanın, cihazda şarj vardır bitene kadar kullanın yeniden sarja takmaya gerek yok ilk etapta.

denixex
03-12-2010, 17:16
hocam sync yaparken hata veriyor some of the items in the itunes library........... diye birde software versionda 4.1 yazıyor. bu hafatyı nasıl düzeltebilirim