PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları bir kaç sorum olacak

dearhangel
30-11-2010, 14:48
Öncelikle site yönetimine çok teşekkür ediyorum 2 ay gibi bir süredir beklediğim baseband unlock işlemini dün gösterdiğiniz detaylı anlatımla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. ancak aldığımdan beri ilk kez telefon gibi kullanma imkanına dün ulaştığımdan bir kaç sorunla karşılaştım.
1 telefonda arama yaptığım zaman karşı tarafın sesi gelmiyor denecek kadar çok az duyuluyor. bunu yazılımsal bir yöntemle çözümleye biliyor muyuz?
2 sim kartımı cihaza taktığımda rehberin gözükmüyor olması. bunun bir yöntemi var mı? kayıtlı numaralarım nasıl gözükecek ?

şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

MrPau
30-11-2010, 15:44
Öncelikle site yönetimine çok teşekkür ediyorum 2 ay gibi bir süredir beklediğim baseband unlock işlemini dün gösterdiğiniz detaylı anlatımla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdim. ancak aldığımdan beri ilk kez telefon gibi kullanma imkanına dün ulaştığımdan bir kaç sorunla karşılaştım.
1 telefonda arama yaptığım zaman karşı tarafın sesi gelmiyor denecek kadar çok az duyuluyor. bunu yazılımsal bir yöntemle çözümleye biliyor muyuz?
2 sim kartımı cihaza taktığımda rehberin gözükmüyor olması. bunun bir yöntemi var mı? kayıtlı numaralarım nasıl gözükecek ?

şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkürler.

1. donanımdan kaynaklanan bir problem gibi görünüyor. Yazılımsal çözümü bilmiyorum ne yazıkki.
2. simkartınızı telefonunuza taktığınızda numaralarınız görünmez. "Ayarlar>Mail,kişiler,takvimler>Sim'deki kişileri aktar" yolunu izlerseniz simdeki numaraları telefonunuza kopyalayabilirsiniz.

fuckat
30-11-2010, 15:50
2. konudan bende müzdaribim backup yapamıyormuyuz benim nasıl olduysa simdeki kişileri aktar dediğimde 1 kişinin numarasını aktarıyo o yüzden backup yapmam gerekiyo ama itunes iphone u görmüyo telefon 3g sürüm 4.2.1

dearhangel
30-11-2010, 20:55
ses sorunuyla ilgili bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?

XANTHE
30-11-2010, 21:06
ses sorunuyla ilgili bilgisi olan yok mu arkadaşlar ?

Kulaklıkla denediniz mi ? Kulaklıkla da aynı sorun oluyorsa restore etmeniz gerekebilir. Kulaklıkla sorun yoksa donanımsaldır.

dearhangel
01-12-2010, 12:53
kulaklıkta sorun yok ses çok ii geliyor. ancak telefonun kendi kulaklık kısmından konuşunca bu sıkıntı mevcut.

XANTHE
01-12-2010, 13:32
O halde cihazdaki sorun donanımsal malesef.