PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sizce bir sonraki iphone un ismi iphone 5 mi olur yoksa 4S mi?

drapple06
29-11-2010, 21:41
esas sormak istediğim tabikide sadece ismi değil, prototipi nasıl olacak yani iphone 4 üzerine kurulu sadece birkaç özelliği geliştirilmiş ve anten sorunu giderilmiş bir iphone mu olacak yoksa adı gibi hakikaten 5. nesil yepyeni bir cihaz mı özellikle adminlerin yorumlarını bekliyorum...

GKTG
29-11-2010, 21:44
esas sormak istediğim tabikide sadece ismi değil, prototipi nasıl olacak yani iphone 4 üzerine kurulu sadece birkaç özelliği geliştirilmiş ve anten sorunu giderilmiş bir iphone mu olacak yoksa adı gibi hakikaten 5. nesil yepyeni bir cihaz mı özellikle adminlerin yorumlarını bekliyorum...

İsterseniz Steve beye e-posta ile mesaj atalım yeni nesil iPhone nasıl olacak diye. Daha Apple bunu doğrulamamış, sadece söylentiler varken bunu sormak biraz ilginç olmuş.

st.darkness28
29-11-2010, 23:14
anten sorunu sonradan yapilan aletlerde giderildi zatem diye biliorum ama yanls olablr emin degilim

Afanasyevo
30-11-2010, 00:20
Bir sonraki iPhone eğer kasa değişirse daha önce de haberleri çıktığı gibi 4G yi (Verizon Wireless) destekleyeceğinden bence de 5 olması kuvvetle muhtemel ama Romen rakamı ile gösterilerek! Romen rakamı ile gösterilen 5 (V) ise hem Verizon' un V' si hem de 5' i iafede edebilir. Yani iPhone V ...

cem tanriover
18-12-2010, 00:16
Arkadaşlar bence şöyle bir mantık yürütebilirizki, her iOs sürümü arttığında (iOs 3 => iOs 4), yeni generation cihazlar çıkarıldığına göre ve iOs 4 ün çok hızlı ve çok sayıda versiyonlarının çıkması (4.0 , 4.0.1 , 4.0.2 , 4.1 , 4.2.1) göz önünde bulundurulursa iOs 5' in gelmesine çok da kalmadığı varsayılabilir. Bu da yeni iPhone' un 4s değil de "5" olma ihtimalini güçlendiriyor. Fakat bunlar benim kendi düşüncelerimdir. Sağlam bi kaynağım yoktur. Bu sadece bana mantıklı gelen cevaptır. [:)]

GKTG
18-12-2010, 00:19
Arkadaşlar bence şöyle bir mantık yürütebilirizki, her iOs sürümü arttığında (iOs 3 => iOs 4), yeni generation cihazlar çıkarıldığına göre ve iOs 4 ün çok hızlı ve çok sayıda versiyonlarının çıkması (4.0 , 4.0.1 , 4.0.2 , 4.1 , 4.2.1) göz önünde bulundurulursa iOs 5' in gelmesine çok da kalmadığı varsayılabilir. Bu da yeni iPhone' un 4s değil de "5" olma ihtimalini güçlendiriyor. Fakat bunlar benim kendi düşüncelerimdir. Sağlam bi kaynağım yoktur. Bu sadece bana mantıklı gelen cevaptır. [:)]

Evet bu söylediklerin mantıklı geliyor ama sağlam bir kaynaktan gelmesi daha doğru olur tabi.

cem tanriover
18-12-2010, 00:22
Dediğim gibi zaten sağlam veya sağlam olmayan bir kaynağa sahip değilim. Sadece şuana kadar olan gözlemlerimin sonucunda böyle konuşuyorum. [:)]

VIP
18-12-2010, 01:04
Ben olsam iPhone X koyardim. Okurken iPhoneix gibi okunuyor yani Anka kuşu.bu nedenle sembolü Phoenix olabilir... Snow leopard da nasıl leopardi... Bence yaratıcı bir fikir benimki:)

cem tanriover
18-12-2010, 01:08
bence o dediğin iPhone 10 da olursa daha mantıklı olabilir [&:]